web analytics

World of Warplanes нарешті має українську локалізацію

World of Warplanes, на відміну від інших ігор цієї “родини”, народилася в стінах київської гілки Wargaming (тоді ще знаної як «Перша студія» і фактично однієї з найстаріших ігрових компаній України). Так, з роками масштаби гри зростали і до її розробки долучалися й інші студії WG, проте справжнім мозковим центром World of Warplanes стабільно залишалася Wargaming Kyiv, з якоюсь особливою теплотою згадуючи про цю гру за кожної нагоди. І так само наші розробники не лишили нічого від своєї гри на болотах — на відміну від Танків і Кораблів, східноєвропейський сервер World of Warplanes повністю закрили ще в грудні минулого року, залишивши тільки EU-кластер.

А сьогодні гра нарешті отримала українську локалізацію разом із оновленням 2.1.21. Таким чином World of Warplanes стала четвертою грою Wargaming, повністю перекладеною українською.

Українська локалізація, роботу над якою розпочали ще минулого року, має більше 110 тисяч слів в ігровому клієнті. Однак попереду буде ще чимало оновлень, і кожен такий теж буде перекладеним відразу на релізі.

До речі, крім української локалізації, оновлення 2.1.21 додало ігрову подію «Сходження Князя», в якій можна отримати чимало цінних нагород, а також німецький літак Messerschmitt Bf 109 K-6 Kurfürst в особливій лівреї.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Astro Bot стане першою грою Sony з офіційною українською локалізацією!

astrobot

У XDefiant зіграло майже 8 мільйонів гравців за перший тиждень

p.ua.xdefiant

Відбувся реліз шутера XDefiant від Ubisoft з українською локалізацією

xdefiant

Стратегія Songs of Conquest вийшла з дочасного доступу

p.ua.songs of conquest

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

manor lords

Hades 2 вийшла в дочасному доступі!

hades 2

Безкоштовний шутер XDefiant від Ubisoft вийде в кінці травня

xdefiant

Фестиваль українських ігор повернеться в Steam у серпні

ukrainian games festival