Microsoft випускатиме Call of Duty не лише на PlayStation, а й на Switch

Філ Спенсер, голова XBOX, розповів, що в разі успішного закриття угоди про купівлю Activision Blizzard King, компанія випускатиме Call of Duty не лише на PlayStation, а й на консолях Nintendo протягом наступних 10 років.

Крім того, пан Спенсер також розповів, що компанія планує продовжити видавати ігри Activision Blizzard King у Steam. Він також зазначив, що ігри виходитимуть на платформі Valve одночасно з релізом на Xbox. Це продовжує наратив Філа Спенсера про те, що Microsoft мають на меті дати доступ до своїх ігор якомога більшій кількості гравців.

Востаннє Call of Duty з’являлася на платформах Nintendo у 2013 році, коли Ghosts виходила на Wii U. Поки що не зовсім зрозуміло, як саме Xbox хочуть видавати Call of Duty на Switch, беручи до уваги те, наскільки технологічними й важкими є сучасні ігри. Втім, умовна Call of Duty: Mobile на портативній консолі звучить цілком непогано. До того ж, зверніть увагу, що в офіційній заяві йшлося саме про “консолі Nintendo”, тож мова тут не лише про Switch, а й про наступні, потужніші версії пристрою.

Однак для того, щоби хоч щось із цього справдилося, Microsoft спершу повина закрити угоду, яку між тим вже планує оскаржити й Федеральна торгова комісія.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Японця арештували за модифікацію збережень у Pokemon Violet

Pokemon in jail

Наступного тижня анонсують Kingdom Come: Deliverance 2

kingdom come 2

Огляд Pepper Grinder

pepper grinder

Battlefield 2042 більше не отримуватиме нового контенту

battlefield 2042

Сервери Nintendo 3DS та Wii U остаточно закрили

online 3ds wii u

Xbox створила команду, що займається збереженням ігор для наступних консолей

xbox

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Новий патент від Nintendo натякає на більший екран у Switch 2

switch oled