XGamesDev: IndieHangout — підсумки зустрічі

IMG_2473

Анонсована раніше конференція ігрових розробників XGamesDev відбулася 28 лютого у Харкові, як і було заплановано. Експериментальний метод вільного діалогу між доповідачами та слухачами сподобався багатьом учасникам. Завдяки такому підходу та безкоштовній реєстрації, захід набув неабиякого розголосу. А приємне спілкування та взаємний обмін досвідом посприяли теплій дружній атмосфері.

Протягом першої половини дня усі зацікавлені могли просто поспілкуватись із майстрами ігроіндустрії. Серед них був і Олексій Ситянов, ґеймдизайнер легендарної S.T.A.L.K.E.R., який зараз трудиться над власним проектом під назвою Sketch Tales. Також у цій частині конференції учасники могли довідатись багато чого цікавого із буднів ігроробів.

Ну а друга частина конференції була вже більш організованою. Упродовж неї були проведені цікаві доповіді на різні ігроробські теми. До прикладу, Євген Овчаренко поділився ефективними хитрощами створення анімації двовимірних персонажів на рушії Unity 3D та підкреслив важливість кросплатформності у сучасних іграх. У доповіді Дениса Балона було презентовано можливості технології GAF, якими здивувалися навіть розробники з багаторічним досвідом. Ну а виступ Кирила Глібова, колишнього гравця піратського серверу World Of Warcraft, змусила усіх добряче потренувати м’язи живота — так було смішно.

А потім — після такого інформаційного навантаження — учасники XGamesDev: Indie Hangout змогли власноруч спробувати привезені сюди ігри. Завдяки цьому та можливості обмінятись словами з однодумцями, багатьом не хотілось розходитись, а тому конференція поступово перейшла в after-party.

Загалом цьогорічну XGamesDev відвідали 278 слухачів та 10 доповідачів. Серед них були представники понад 25 компаній України — і молодих, і зі значним досвідом. Організатор дійства Вадим Сиволап уже обдумує плани стосовно наступної подібної конференції.

Читайте також

Послухайте історії українських ігротворців у час війни на Games Gathering 22 квітня

gamesgathering 278722062 482629030311286 7611683358131473717 n

Наступний Games Gathering пройде у Одесі

Про розвиток Games Gathering 2018 / Інтерв’ю з Іриною Сьомкою

Про розвиток Games Gathering 2018 / Інтерв'ю з Іриною Сьомкою

Games Gathering повернеться до Києва у грудні, цього разу ще епічнішим

29 квітня у Києві відбудеться Game Craft Conference

eSPORTconf UAH — перша українська кіберспортивна бізнес-конференція

E3 2016: текстовий репортаж з конференції Sony

E3 2016: текстовий репортаж з конференції Ubisoft

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: