Українські розробники вперше матимуть окремий павільйон на Gamescom
Цього року на найбільшій у світі ігровій конференції Gamescom вперше з’явиться павільйон України. Ряд відомих українських студій, а також компанії-стартапи та інді-розробники продемонструють свої проєкти й сервіси міжнародній спільноті.
Мета українського павільйону – показати високий рівень досягнень української ігрової індустрії, продемонструвати інноваційні вітчизняні розробки, підтримати імідж України та залучити профільні інвестиції у галузь з боку міжнародних партнерів.
Організаторами українського павільйону виступили студія VG Entertainment, конференція Games Gathering та платформа GDBAY. До ініціативи вже долучились понад 15 компаній, однак відбір учасників триває. Якщо ви інді-розробник інноваційного ігрового проєкту або компанія, що займається передовими розробками, наприклад, у сфері VR/AR, AI чи блокчейн, дотичними до ігрової індустрії, запрошуємо вас зв’язатись з організаторами українського павільйону, заповнивши форму для участі.
Український стенд на Gamescom розміститься на площі 100 м2 у бізнес-зоні холу 3.2 (C-050g, D-051g). Дізнатись більше деталей та слідкувати за новинами про цю подію можна на сайті www.gamesukraine.com, а також у соцмережах.
Список компаній, які вже заявлені до участі в роботі українського павільйону:
- Організатори: VG Entertainment, Games Gathering, GDBAY;
- Студії-розробники ігор: GSC Game World, Frogwares, Frag Lab, Fishing Planet, 4A Games, Tatem Games, Red Beat, Room 8 Group, Farom Studio, Bini Games, PlayToMax, Plazma Studio;
- Сервісні компанії та платформи: Postmodern.ua, Drope.me, Values Value;
- Комунікаційний партнер: Games Branding;
- Технічний партнер: AMD;
- Організація бізнес-нетворкінгу: MeetToMatch.
Конференція стартує 23 серпня та триватиме до 27 серпня. Місце проведення — Кельн, Німеччина.

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA
На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Скільки ви готові заплатити за ААА-гру без української локалізації в день релізу?
-
Видавець GTA хоче, щоб ми платили за ігри погодинно
-
Suicide Squad від Rocksteady зможе врятувати тільки сюжетна кампанія
-
Яку ігрову франшизу Sony ви вважаєте найкращою?
-
«Скін коня у WoW заробив більше, ніж StarCraft 2»: розробник Wings of Liberty про мікротранзакції в іграх