Як пройшла конференція Games Gathering Odesa 2020

Ще за кілька місяців до початку Games Gathering Odesa, ніхто з організаторів і гадки не мав, як вона пройде та чи відбудеться взагалі. Адже коронавірус прийшов неочікувано і почав руйнувати усі плани. Тим не менш, все було просто пречудово. Захід не перейшов у онлайн, і навіть не змінив дат проведення. Таке рішення далось команді дуже нелегко, адже завжди є загроза того, що через вірус всі зірветься в останній момент. Сонячна Одеса зустріла всіх гостей 4 липня, як і планувалося.

Games Gathering Odesa — захід дещо меншого масштабу, такий собі легкий та відпочинковий варіант київської конференції. Втім, гостей усе одно зібралося чимало, тож організатори виконали та навіть перевиконали всі санітарні норми. При вході стояли спеціальні рамки, що оприскували відвідувачів дезінфікаторами, крім того всім видавали набори масок та рукавичок. Раніше ми розповідали про всі міри безпеки, що прийняли організатори.

Незважаючи на всі обмеження, конференція пройшла цілком успішно. Цього року особлива увага була приділена інді-розробникам. Вони показали усім свої проекти і почули чимало відгуків та пропозицій. А найкращі проекти, які брали участь у Indie Blast Awards, отримали непогані грошові (і не тільки) призи від спонсорів заходу.

 • Команда Dreamate отримала $3000 та білети на Game Access и White Nights за перемогу в номінації Best Conference Game з проектом New Arc Line.
 • Команда MINDNER LLC отримала RTX 2060 та білети на DevGAMM за перемогу в номінації Best Gameplay з проектом Neanderthallica.
 • Команда Grimwood Team LLC отримала планшет Intuos M c Bluetooth та білети на  Indie Game Business и на Global Games Pitch за перемогу в номінації Best Art з проектом Sayakat.

Крім конкурсів, на конференції також проводили лекції від провідних українських та зарубіжних компаній, на яких розповідали про ігровий дизайн, програмування, маркетинг, інді тощо. Серед лекторів були представники різних компаній: Андрій Бєлецкій з Wargaming, Іван Ковальов з G30, Олег Маламуж з Animagard, Фаузі Мезмар із EA DICE та багато інших.

Команда організаторів Games Gathering Odesa може пишатися собою, адже у них вийшло провести чудовий захід у такий непростий час. А ви не забувайте, що цієї зими на нас чекає Games Gathering 2020 Kyiv, який відбудеться 5-6 грудня. Там має бути не менш цікаво, і ми, скоріш за все, там також будемо, тож слідкуйте за новинами.

Дивіться також:

 • Mike Bodie / Майк Боді

  Таємниці озвучення Wolfenstein 2 (Games Gathering 2019)

 • David Helgason / Unity 3D

  Як троє голодних студентів створили Unity (Games Gathering 2019)

 • Владислава Гладкова

  Героїв Mortal Kombat 11 малювала українська художниця

Читайте також

Як стати 3D-художником? / Інтерв’ю з Анною Беганською

Як стати 3D-художником? / Інтерв’ю з Анною Беганською (Games Gathering 2020)

Онлайн-формат не зашкодив: підсумки Games Gathering 2020

Games Gathering

Зима близько, Games Gathering 2020 теж!

Games Gathering

Пакуйте валізи і мерщій на Games Gathering в Одесу

Games Gathering Conference 2020 Odessa

Інтерв’ю з Nintendo пішло не за планом

1-2-Switch / PlayUA

Games Gathering успіхи 2019 року і плани на 2020

Games Gathering

Як працює АІ у Frostpunk? / Інтерв’ю з Радославом Ґвареком

Radoslaw Gwarek 11 bit Studios

Слово творця: як було створено Diablo і що чекає серію далі?

David Brevik

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: