overwatch

Як розробники ігор День Дурня святкували

Автор: Сергій Мельник @melsuser

Усі ми любимо пожартувати з друзями у всесвітній День дурня, який щороку проходить 1 квітня. На жаль, цьогоріч в умовах карантину було вкрай важко когось підколоти, тому за це взялися розробники ваших улюблених ігор.

Анонс Grand Theft Auto VI

Ще 29 березня на Twitch з’явилася таємнича пряма трансляція. У ній лише був арт з ймовірним логотипом Grand Theft Auto VI та таймером у лівому нижньому куту. Багато фанатів подумали, що при завершенні відліку відбудеться анонс шостої частини культової серії від Rockstar Games, хоча здогадатися, що це жарт, було неважко, оскільки таймер мав зупинитися саме 1 квітня.

Так все і сталося, коли час таймера було вичерпано — з’явився текст, який підтвердив, що все це було жартом.

Фентезі-режим у PUBG

Ми вже писали раніше, що з нагоди 1 квітня розробники додали у PlayerUnknown’s Battlegrounds фентезі-режим під назвою Fantasy Batlle Royale, де гравцям потрібно змагатися за життя за допомогою мечів, щитів та навіть чаклунських паличок. Розробники серйозно підійшли до жарту та створили кілька класів персонажів, а також додали деякі нові механіки. Жартівливий режим буде доступним до 7 квітня.

Анонс God of War Part II

Користувачі твіттера вчора сміялися з жартівливого анонсу сиквелу God of War. Художник під ніком BT_BlackThunder перейменував свій акаунт на Santa Monica Studio is Fishing та влаштував фейковий анонс God of War Part II. Варто відмітити, що над обкладинкою гри він постарався.

У Overwatch усі вирячили очі

Blizzard вирішили насмішити фанатів смішним виглядом персонажів у Overwatch. Їм усім намалювали вирячені очі у мультяшному стилі. Вийшло доволі кумедно.

Не зовсім жартівливий анонс нової гри за мотивами Duck Tales

Розробники з німецької ігротворчої студії FDG Entertainment першого квітня анонсували нову гру за мотивами “Качиних Історій” та поділилися кількома скріншотами. Пізніше розробники призналися, що це жарт, але колись цю гру дійсно хотіли зробити. Скріншоти, якими  поділилися FDG Entertainment взяті з версії гри, яку творці презентували Disney, але ліцензію на розробку отримати так і не вдалося.

У іграх  Rockstar Games випав сніг

Rockstar Games вирішили не робити нічого грандіозного, тож у якості першоквітневого жарту просто увімкнули сніг у GTA Online та Red Dead Online. Гравці знову отримали можливість насолодитися морозними пейзажами та пограти у сніжки.

Останні статті

Космічний Примарний Вершник, Міз Марвел, Серед Овець — Дайджест коміксів #15

Автор: Владислав Папідоха

Міз Марвел

15 ігор, які варто придбати на розпродажі Steam менш як за 100 гривень

Автор: Сергій Мельник

Batman Arkham Knight

Формування кіберспортивної сцени Valorant

Автор: Олександр Бойко

Робокоп проти Термінатора: Згадати все

Автор: Микола Єрьомін

Що показали на PC Gaming Show 2020

Автор: Сергій Мельник

Mafia Remake

Що показали на Summer of Gaming (День Третій)

Автор: Сергій Мельник

Total War: Troy

Що показали на Summer of Gaming (День Другий)

Автор: Сергій Мельник

XIII

Що показали на PlayStation 5 — The Future of Gaming

Автор: Сергій Мельник

PlayStation 5