Як тебе не любити?.. Перший трейлер української комедії “Найкращі вихідні”

Одним з моїх улюблених фільмів є “Я люблю тебе, Париж” (Paris, je t’aime), який приголомшливо робить декілька речей. Одна з них — передача атмосфери міста без виключення його недоліків. Багато хто намагався повторити цей ефект, але жодна антологія з циклу “Я люблю тебе, [insert city name]” не зазнала такого успіху, бо “Париж” був тією самою “блискавкою в пляшці”. Щоб повторити успіх цього фільму треба старатись максимально не повторювати його.

2 лютого 2022 (2.02.2022!) український глядач зможе подивитись, чи вдалося зробити щось подібне на національній специфіці у фільмі “Найкращі вихідні“. Одразу кидається в очі, що фільм режисера Влада Климчука це, певною мірою, кіновідгалуження музичного фестивалю Atlas Weekend. Але це ще не привід звинувачувати фільм у тому що він буде повнометражним рекламним роликом. Адже перший офіційний трейлер дає зрозуміти, що передусім це фільм про Київ з перспективи як киян, так і гостей міста.

Формат антології дає змогу показати багато маленьких історій яких споріднює щось і в даному випадку це щось — Київ. Про фільм це казати поки що зарано, але трейлеру вже вдалося передати цікаве відчуття, яке іноді виникає, коли ти зупиняєшся посеред столиці і бачиш її постійний рух зі сторони. Кожна звичайна людина як окрема цікава історія — це значно цікавіше, ніж присутність у фільмі зіркових камео, але з великою вірогідністю вони теж будуть в тему: alyona alyona, Олексій Дурнєв, The HARDKISS, ONUKA, Артем Пивоваров та VERKA SERDUCHKA це звісно добре, але обнадіює перш за все те, що у прес-матеріалах фільму вони виділені окремою категорією. Фільми про зірок ми бачимо часто, а от фільмів про людей з зірками у нас поки що трохи менше.

Окрім вже зазначених співаків у фільмі знялись Дар’я Петрожицька, німецькі актори Еліас Райхерт та Ганс Йорґ Бертхольд, неповторні Ада Роговцева та Ірма Вітовська, Аліна Чебан, Богдан Осадчук, Георгій Хостікоєв, Наталія Бабенко, Тарас Денисюк, Максим Девізоров, Олександр Рудинський, Максим Кириченко та Валерій Морозов.

Сценаристкою та креативною продюсеркою “Найкращіх вихідних” виступила Анастасія Лодкіна (“Хіба можна мріяти про більше”, “Коза Ностра”), а за виробництво комедії відповідальні FILM.UA Group та ТОВ «Твій найкращий фестиваль» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Слідкувати за новинами проєкту можна на офіційних сторінках у Instagram та Facebook.

Дистрибуцією фільму спільно займуться FILM.UA Group та Kinomania Film Distribution.

Читайте також

Фільм “Довбуш” вийде в широкий український прокат після Перемоги

Довбуш

На станціях-укриттях Київського метрополітену показують кіно

Київський метрополітен

4 українські фільми, на які варто сходити в кіно у лютому

Генделик

Конвеєр зламаних душ. Огляд фільму «Алея жаху»

nightmarealley2021

Враження від фільму «Король Річард: Виховуючи чемпіонок»

Король Річард: Виховуючи чемпіонок / King Richard (2021)

Вийшов перший офіційний трейлер українського пригодницько-історичного екшну “Довбуш”

Довбуш 2022

Культовий роман Любка Дереша “Трохи пітьми” стане фільмом

Любко Дереш

Огляд фільму «Дюна»

ДЮНА / DUNE (2021)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: