Як ви обираєте, у що пограти далі?

Довкола чимало крутих ігрових проєктів і їхня кількість зростає щороку. Разом з тим росте перелік тих, у які хочеться зіграти особисто і нерідко проєкти з цього списку поповнюють наші цифрові бібліотеки швидше, ніж ми встигаємо у них пограти. Ми губимося у спробах обрати: за що братися далі.

Я декілька разів пробував вирішити для себе цю проблему. Перший раз пішов найпростішим шляхом: завів у блокнотику перелік цікавого, пріоритизував його і… забув про цей список вже за місяць. Іншого разу взявся відстежувати список у HowLongToBeat, там уже багато полів заповнено за мене, зручно дивитися скільки часу піде на ту чи іншу гру та й перед друзями хвалитися можна. Цього разу мені обридло навіть швидше, за два тижні. Утретє я повівся на привабливий мобільний додаток GameRant, який вимкнув вже на етапі ознайомлення з інтерфейсом як чергову милу приблуду без практичного сенсу.

Аналізуючи свій досвід, я вирішив для себе, що не хочу формувати беклог якого б став дотримуватися. Формалізації, списків запланованого і графіків мені вистачає в повсякденні. Не хочеться формалізувати ще й періоди, коли шукаю відпочинку та розваги у відеоіграх. Так, часом я сідаю прицільно грати у окремі проєкти, щоб розповідати про них тут, на PlayUA. Та частіше, керуючись миттєвим натхненням, я беруся за щось принадне з купленого чи побаченого на розпродажах і знайомлюся з цим. Адже вважаю, що головне отримувати від ігор задоволення, а без занудних списків можна й обійтися. Мовби комусь важливо, проходив я серію Halo чи ні.


А як ви обираєте у що пограти далі?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Президент Бразилії заявив, що відеоігри шкодять дитячій психіці

президент бразилії

Бібліотеку Netflix поповнять ще 4 гри, три з яких додадуть сьогодні

Netflix Games

Медіа-простір перенаситився?

Steam

Центр щомісячної економії — Які підписки бувають на Xbox та що вони дають?

Xbox Game Pass

Чи підштовхують ігри до читання?

Гайда зустрінемось на Comic Con Ukraine 2019!

Comic Con Ukraine 2019

Минулого року українці витратили на відеоігри майже $180 мільйонів

Newzoo

Огляд оновлення 0.44 у Survarium

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: