Президент Бразилії заявив, що відеоігри шкодять дитячій психіці

18 квітня, під час конференції, присвяченій протидії агресії та ворожнечі в соціальних мережах, Президент Бразилії Луїз Інасіо Лула да Сілва виступив із промовою, у якій різко розкритикував відеоігри, мовляв, ті несуть у собі виключно шкідливий характер, навчаючи підлітків жорстокості. Він також сказав, що не знає жодної відеогри, яка б говорила про «любов чи освіту», начебто всі вони за замовчуванням говорять тільки про «смерть».

Коли мій чотирирічний син плаче, що я для нього роблю? Одразу даю йому планшет, щоб грався. Немає гри, що говорить про любов. Жодна гра не говорить про освіту. Ігри вчать дітей вбивати. І щоразу смертей більше, ніж у Другій світовій війні. Я сумніваюсь, що знайдеться дитина у віці від 8 до 12 років, яка не витрачає час на ці «дурниці», – зауважив Лула.

Цікаво, чому політик вирішив зробити акцент на відеоіграх, враховуючи, що тема зустрічі стосувалася соцмереж, у яких набагато частіше можна натрапити на різні прояви негативізму, зокрема цькування, залякування чи публічний осуд. Зрештою, бразильському президенту не завадило б краще розібратися у питанні, стосовно впливу відеоігор. Адже насправді його слова далекі від істини.

А як вважаєте ви?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Як ви обираєте, у що пограти далі?

Halo

Бібліотеку Netflix поповнять ще 4 гри, три з яких додадуть сьогодні

Netflix Games

Медіа-простір перенаситився?

Steam

Центр щомісячної економії — Які підписки бувають на Xbox та що вони дають?

Xbox Game Pass

Чи підштовхують ігри до читання?

Гайда зустрінемось на Comic Con Ukraine 2019!

Comic Con Ukraine 2019

Минулого року українці витратили на відеоігри майже $180 мільйонів

Newzoo

Огляд оновлення 0.44 у Survarium

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: