Японці за! Microsoft стали ще ближче до мети

Японська комісія справедливого обміну (JTFC) опублікувала заяву, в якій вона прийшла до висновку, що угода між Microsoft та Activision Blizzard не повинна суттєво обмежити конкуренцію у будь-якій сфері торгівлі.

Представники японського ринку також пояснили своє рішення тим, що це злиття не порушує жодного антиконкурентного законодавства. Як кажуть в JTFC: “інтеграція підпадає під критерії безпечної гавані для вертикального об’єднання бізнесу”. Мається на увазі, що компанія, Microsoft у нашому випадку, отримає ще більше потужностей та можливостей шляхом злиття. Однак повинна буде дотримуватися умов, що перед нею встановлять міжнародні інстанції.

Ринок кишить компаніями, що конкурують між собою, проте ігри розповсюджуються у цифровому форматі. Тому малоймовірно, що виникне нестача потужностей для них (ігор). Ми вважаємо, що придбання не буде суттєво обмежувати конкуренцію у будь-якій сфері торгівлі

йдеться в заяві JTFC

Така заява країни вранішнього сонця повинна радувати MS, адже це вже другий регулятор, що не проти придбання компанією Activision Blizzard. Нагадаємо, що першими стали представники Великої Британії. Детальніше про їх заяву можна почитати ось тут.

Схоже, ми таки побачимо закінчення історії вже зовсім скоро!

А до того бажаємо вам вдалого дня!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Як обрати ідеальну ігрову консоль

steamdeck

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo

Екскерівник Blizzard вважає, що гравцям варто залишати чайові розробникам

Чайові гроші

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Battlefield 2042 більше не отримуватиме нового контенту

battlefield 2042

Сервери Nintendo 3DS та Wii U остаточно закрили

online 3ds wii u

Xbox створила команду, що займається збереженням ігор для наступних консолей

xbox

Популярне