web analytics

Японська студія Tose втратила понад 2 000 000$ через скасування ігор партнерами

Допоміжна японська студія Tose Software зафіксували збитки у розмірі 2,28 млн доларів за період в 9 місяців, з 1 вересня 2023 по 31 травня 2024, через скасування численної кількості ігор її партнерами.

Tose одна із тих студій, яка завжди знаходиться в тіні, але причетна до розробки чималої кількості відомих японських ігор, із останнього вона працювала над Paper Mario: The Thousand-Year Door, CRISIS CORE Final Fantasy VII Reunion, Dragon Quest Monsters: The Dark Prince, Scarlet Nexus, Sekiro: Shadows Die Twice, Final Fantasy I-VI Pixel Remaster тощо.

Через те, що студія завжди покладалася на роботу зі сторонніми компаніями, скасування ігор її партнерами спричинили чималі збитки, оскільки прибутків з них Tose більше не отримає. Ще деякий час ситуація залишатиметься невизначеною, однак компанія вже працює над покращенням ситуації та планує наздогнати імпульс завдяки іншим іграм, які наразі знаходяться в активній розробці.

Хоча Tose не уточнює, які саме клієнти скасували проєкти, скоріше за все ними були Square Enix та Bandai Namco. Перша офіційно повідомила, що відмовилася від низки неансованих ігор, а друга за останній рік втратила близько 50 млн доларів на провальній Blue Protocol та ще 25 млн доларів на іграх від власних студій, що, можливо, теж змусило переглянути плани на фінансування майбутніх проєктів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Закривається анімаційна студія Axis, яка створила перший трейлер Dead Island 2

dead island 2

Nintendo систематично ігнорує перекладачів у титрах ігор

mario

Розробляється Armored Core 7 або доповнення до 6 частини

armored core 6

Riot Games скасувала файтинг через успішність Super Smash Bros. та MultiVersus

2xko

Творці Dying Light 2 втратили 25 000 000$ на підтримці гри

dying light

Squad Busters показала найгіршу дохідність серед ігор Supercell за останні 10 років

squad busters

Екшн Kunitsu-Gami: Path of the Goddess від Capcom отримав демо-версію і колаборацію з Okami

kunitsu gami

За 2023 фінансовий рік SEGA лише втратила 41 000 000$

sonic