З 1 грудня Google почне видаляти акаунти, якими давно не користувались

Якщо у вас є старий канал на YouTube, чи обліковка у Google Drive, або ж адреса електронної пошти на якій лежить щось цінне, слід поспішити підтвердити, що ваш акаунт все ще активний. У зворотньому випадку Google видалить його, про що детальніше ми писали в травні. Для того щоб уникнути видалення достатньо буде просто увійти в акаунт і зробити принаймні одну дію — відправити листа, подивитись відео, тощо. Оновити паролі та додаткові адреси електронної пошти теж не завадить.

В першу чергу під видалення підпадуть ті облікові записи, якими з часів створення жодного разу не користувались. Загалом Google поставить під питання всі акаунти Google Workspace (Gmail, Docs, Drive, Meet, Calendar), Google Photos та YouTube, якими принаймні 2 роки не користувались. Основним приводом для видалення є оновлення стандартів безпеки Google, адже з того часу була введена двоетапна автентифікація і багатьма акаунтами можуть заволодіти шахраї. Принаймні, таке офіційне пояснення.

Аналогічно, слід звернути увагу на всілякі старі канали на YouTube, куди ви періодично ходите, аби щось передивитись, а також канали померлих людей. Ймовірно, їм лишилось недовго, якщо в Google не подумають про виключення (а вони, схоже, не збираються). Це є хорошим зайвим приводом перебрати свої підписки на YouTube, не лише з точки зору інформаційної гігієни, а й з точки зору збереження культурної спадщини яка опинилась під ризиком зникнення.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Гравці вважають сучасні ААА занадто дорогими і в той же час ніколи не запускають чверть придбаних ігор

indie

[ОНОВЛЕНО] YouTube навмисно навантажує вашу систему, якщо встановлено AdBlock

p.ua.youtube

TikTok наступає на територію Spotify… а GOG кепкує

“Мої думки про кіно”: відомий український режисер Антоніо Лукіч завів канал на YouTube

Мої думки про кіно

YouTube отримає ігри у браузері та застосунку

Youtube Playables games

Час робити бекапи — Google видалить акаунти, якими давно не користувались, у тому числі на YouTube

google

Встигніть зареєструватись на безкоштовний курс від Google та Projector Institute “Основи AI”

Projector Institute

YouTube тестує заборону на перегляд відео при ввімкненому блокувальнику реклами

youtube logo 2022 billboard espagnol 1548

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: