З Doom Eternal приберуть античіт Denuvo через скарги гравців

Зовсім нещодавно ми розповідали вам про обуреність гравців античітом Denuvo у Doom Eternal. Саме у цій грі було вперше використано дану технологію. Користувачі жалілися на те, що Denuvo Anti-Cheat небезпечно використовувати з міркувань безпеки своєї системи, у багатьох через використання даної технології впав показник FPS. А також на античітерське забезпечення сваряться деякі антивіруси.

Після виходу оновлення, яке містило Denuvo Anti-Cheat, рейтинг проекту в Steam різко впав. Гравці залишили близько 6,5 тисяч негативних відгуків. Звісно ж, розробники не могли не відреагувати на такий наплив негативу. id Software вже активно працюють над оновленням версії 1.1, яке прибере технологію захисту.

Цікаво, що за словами ігротворців, причиною проблем виявився зовсім не атичіт, а помилки у коді, які також виправлять у прийдешньому оновленні. Але незадоволені гравці все ж добилися свого. Розробники зауважили, що сам Denuvo Anti-Cheat працює нормально, але вони прислухалися до фанатів. Про можливість повернення системи захисту поки нічого не кажуть, є ймовірність, що античіт повернеться до Doom Eternal, коли до мультиплеєрного режиму завітають рейтингові матчі.

Читайте також

Doom Eternal отримала нові мапи… і класичний режим графіки

Doom Eternal

QuakeCon пройде в онлайні

Гравці Doom Eternal обурені античітом Denuvo

Doom Eternal

Як Мік Ґордон та id Software зіпсували саундтрек Doom Eternal

Doom Eternal

Великодній 24-годинний стрім 2020

Великодній 24-годинний стрім 2020

Fallout Shelter Online порідниться з DOOM Eternal

Fallout Shelter Online

У саундтреці Doom Eternal знайшли великодку

Doom Eternal

Мік Ґордон не писатиме музику для наступної частини DOOM

Мік Гордон

Популярне