З Doom Eternal приберуть античіт Denuvo через скарги гравців

Зовсім нещодавно ми розповідали вам про обуреність гравців античітом Denuvo у Doom Eternal. Саме у цій грі було вперше використано дану технологію. Користувачі жалілися на те, що Denuvo Anti-Cheat небезпечно використовувати з міркувань безпеки своєї системи, у багатьох через використання даної технології впав показник FPS. А також на античітерське забезпечення сваряться деякі антивіруси.

Після виходу оновлення, яке містило Denuvo Anti-Cheat, рейтинг проекту в Steam різко впав. Гравці залишили близько 6,5 тисяч негативних відгуків. Звісно ж, розробники не могли не відреагувати на такий наплив негативу. id Software вже активно працюють над оновленням версії 1.1, яке прибере технологію захисту.

Цікаво, що за словами ігротворців, причиною проблем виявився зовсім не атичіт, а помилки у коді, які також виправлять у прийдешньому оновленні. Але незадоволені гравці все ж добилися свого. Розробники зауважили, що сам Denuvo Anti-Cheat працює нормально, але вони прислухалися до фанатів. Про можливість повернення системи захисту поки нічого не кажуть, є ймовірність, що античіт повернеться до Doom Eternal, коли до мультиплеєрного режиму завітають рейтингові матчі.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Ghostwire: Tokyo нізвідки з’явилася Denuvo

ghostwire largehero gameplayreveal

Steam-версія Scott Pilgrim vs. The World — суцільна катастрофа

Scott Pilgrim vs. The World

Bethesda знову вмикає сервери для 20-річної гри

capsule 616x353 (1)

Denuvo портували на Nintendo Switch

Super Mario Odyssey

Quake Champions врешті покинула дочасний доступ Steam після 5 років розробки

quake champions

Джон Ромеро повертається до розробки шутерів

Джон Ромеро на Comic Con Ukraine 2019

Рок-зірка і ґеймер: помер Менні Чарльтон, співзасновник гурту Nazareth

Nazareth

У DOOM зіграли за допомогою… дискового телефона [відео]

doom 5589936

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: