З Doom Eternal приберуть античіт Denuvo через скарги гравців

Зовсім нещодавно ми розповідали вам про обуреність гравців античітом Denuvo у Doom Eternal. Саме у цій грі було вперше використано дану технологію. Користувачі жалілися на те, що Denuvo Anti-Cheat небезпечно використовувати з міркувань безпеки своєї системи, у багатьох через використання даної технології впав показник FPS. А також на античітерське забезпечення сваряться деякі антивіруси.

Після виходу оновлення, яке містило Denuvo Anti-Cheat, рейтинг проекту в Steam різко впав. Гравці залишили близько 6,5 тисяч негативних відгуків. Звісно ж, розробники не могли не відреагувати на такий наплив негативу. id Software вже активно працюють над оновленням версії 1.1, яке прибере технологію захисту.

Цікаво, що за словами ігротворців, причиною проблем виявився зовсім не атичіт, а помилки у коді, які також виправлять у прийдешньому оновленні. Але незадоволені гравці все ж добилися свого. Розробники зауважили, що сам Denuvo Anti-Cheat працює нормально, але вони прислухалися до фанатів. Про можливість повернення системи захисту поки нічого не кажуть, є ймовірність, що античіт повернеться до Doom Eternal, коли до мультиплеєрного режиму завітають рейтингові матчі.

Читайте також

Джон Ромеро повертається до розробки шутерів

Джон Ромеро на Comic Con Ukraine 2019

Рок-зірка і ґеймер: помер Менні Чарльтон, співзасновник гурту Nazareth

Nazareth

У DOOM зіграли за допомогою… дискового телефона [відео]

doom 5589936

id Software подала судовий позов за використання слова “doom”

Bethesda випустила ремастер першого Quake

Quake

Автори прийдешньої Humankind відмовилися від Denuvo

Humankind

Denuvo тепер майже не впливає на FPS у Resident Evil Village

Resident Evil Village

Оголошено дату проведення та подробиці QuakeCon 2021

QuakeCon

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: