З Doom Eternal приберуть античіт Denuvo через скарги гравців

Зовсім нещодавно ми розповідали вам про обуреність гравців античітом Denuvo у Doom Eternal. Саме у цій грі було вперше використано дану технологію. Користувачі жалілися на те, що Denuvo Anti-Cheat небезпечно використовувати з міркувань безпеки своєї системи, у багатьох через використання даної технології впав показник FPS. А також на античітерське забезпечення сваряться деякі антивіруси.

Після виходу оновлення, яке містило Denuvo Anti-Cheat, рейтинг проекту в Steam різко впав. Гравці залишили близько 6,5 тисяч негативних відгуків. Звісно ж, розробники не могли не відреагувати на такий наплив негативу. id Software вже активно працюють над оновленням версії 1.1, яке прибере технологію захисту.

Цікаво, що за словами ігротворців, причиною проблем виявився зовсім не атичіт, а помилки у коді, які також виправлять у прийдешньому оновленні. Але незадоволені гравці все ж добилися свого. Розробники зауважили, що сам Denuvo Anti-Cheat працює нормально, але вони прислухалися до фанатів. Про можливість повернення системи захисту поки нічого не кажуть, є ймовірність, що античіт повернеться до Doom Eternal, коли до мультиплеєрного режиму завітають рейтингові матчі.

Читайте також

Стрім DOOM Eternal: The Ancient Gods – Part One

DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part One

Схоже у Game Pass з’явиться Doom Eternal

Від піратів Mafia: Definitive Edition захищатиме Denuvo

Mafia: Definitive Edition

Джон Кармак хотів би попрацювати з Bethesda

Джон Кармак

Анонсовано перше сюжетне доповнення для DOOM Eternal

Doom Eternal

Doom Eternal отримала нові мапи… і класичний режим графіки

Doom Eternal

QuakeCon пройде в онлайні

Гравці Doom Eternal обурені античітом Denuvo

Doom Eternal

Популярне