З’явилися нові подробиці скасованого серіалу Star Wars: Underworld

Подробиці розробки проекту розкрив його сценарист, Роналд Мур, також відомий роботою над франшизою Star Trek. Серіал мав назву Star Wars: Underworld, а його розробка почалася ще у 2004 році. Події відбувалися між “Помстою ситів” та “Новою надією”. За словами Мура, серіал фактично був цілісною історією, без відгалужень, філерів чи відособлених серій.

Раніше інший сценарист, Стівен Скайя, розповідав, що у серіалі мали зявитися Ган Соло, Чубакка та Боба Фетт.

За словами Мура, сценаристи збиралися на Ранчо Скайвокера раз на шість-вісім тижнів і спільно з Джорджем Лукасом працювали над чернетками сценаріїв. Вони створили 40-48 сценаріїв для серіалу. Ідея полягала у тому, що Джордж Лукас хотів отримати всі історії, а вже потім займатися зйомками, хоча зазвичай телесеріали не дозволяють собі чекати написання 40 сценаріїв. Лукас також не обмежував сценаристів і просив їх написати історії “настільки великими, наскільки хочете”.

На жаль, Star Wars: Underworld так і не потрапив на екрани. Сценарій був готовий приблизно у 2011, а у 2012 році Disney викупила Lucasfilm. Врешті-решт, про Star Wars: Underworld цілком забули. Проте можна припустити, що окремі напрацювання лягли в основу серіалу “Мандалорець”, який вийшов у 2019 році.

Автор: Олексій Туча

Читайте також

Нового “Аватара” відклали. І не лише його

Avatar

Мультсеріал у всесвіті “Зоряних воєн” випустять у 2021 році

Star Wars: The Bad Batch

Star Wars: Squadrons отримала нові подробиці

Star Wars: Squadrons

Джар Джар Бінкс повертається! Ну, майже…

Джар Джар Бінкс

На Indiegogo зібрали гроші на справжній світловий меч

Star Wars забагато не буває! Особливо на VR

Star Wars: Tales From The Galaxy’s Edge

Як краще відсвяткувати день Star Wars

До дня “Зоряних Війн” у Fortnite повернули світлові мечі

fortnite

Популярне