Загадку Ріддлера з трейлеру “Бетмена” Метта Рівза розгадано

Як ми відмічали у розборі трейлеру, загадка на листівці у новому трейлері “The Batman” могла бути чимось важливим, а могла і не бути. Схоже, все ж таки, що це суттєвий натяк але, у фірмовому дусі персонажу не зовсім відомо на що.

Ряд фахівців з криптографії і просто ентузіастів звернули увагу на шифр на листівці і змогли досить просто його розшифрувати. Серед перших хто це зробили — професійний дизайнер настільних ігор і головоломок Майк Селінкер (який детально описав свій метод у 12 твітах) і Ендрю Лейн, який у розгадуванні шифру опирався на слово “Бетмен”.

Отже, чим виявився таємничий шифр? Відповіддю на загадку, що її написано на листівці: “Що робить брехун, коли помирає?” (What does a liar do when he’s dead?). І відповідь ця не така й однозначна, бо “He Lies Still” має два значення: “він продовжує лежати” і “він продовжує брехати”.

Цікаво, що текст загадки — чи не єдиний напис, який в українському трейлері фільму не було локалізовано чи перекладено субтитром.  Імовірно тому, що повністю його на екрані не видно, але половина речення цілком зрозуміла за контекстом.

Читайте також

Помер “хрещений батько” судоку, Макі Каджі

Maki Kaji

Стільки Бетменів ми ще не бачили (і не чули)

Файтинги Injustice отримають анімаційну екранізацію

Injustice

Потіште свою маму подарунком не тільки в день її народження

На що подивитись у піксельному “Сільпо” у Вінниці

Бетмен у КІНО (AdrianZP)

Зйомки “Бетмена” Метта Рівза офіційно завершились

Найочікуваніші ігри року для Nintendo Switch

Найочікуваніші ігри року для Nintendo Switch

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: