Загадку Ріддлера з трейлеру “Бетмена” Метта Рівза розгадано

Як ми відмічали у розборі трейлеру, загадка на листівці у новому трейлері “The Batman” могла бути чимось важливим, а могла і не бути. Схоже, все ж таки, що це суттєвий натяк але, у фірмовому дусі персонажу не зовсім відомо на що.

Ряд фахівців з криптографії і просто ентузіастів звернули увагу на шифр на листівці і змогли досить просто його розшифрувати. Серед перших хто це зробили — професійний дизайнер настільних ігор і головоломок Майк Селінкер (який детально описав свій метод у 12 твітах) і Ендрю Лейн, який у розгадуванні шифру опирався на слово “Бетмен”.

Отже, чим виявився таємничий шифр? Відповіддю на загадку, що її написано на листівці: “Що робить брехун, коли помирає?” (What does a liar do when he’s dead?). І відповідь ця не така й однозначна, бо “He Lies Still” має два значення: “він продовжує лежати” і “він продовжує брехати”.

Цікаво, що текст загадки — чи не єдиний напис, який в українському трейлері фільму не було локалізовано чи перекладено субтитром.  Імовірно тому, що повністю його на екрані не видно, але половина речення цілком зрозуміла за контекстом.

Читайте також

Інформацію про рімейк Prince of Persia злили ще у березні

Prince of Persia

Вартість PS5 та XSX, сюрпризи від DC, проблема 30%… — Підсумки серпня [Подкаст]

Epic Games vs Apple

Immortals Fenyx Rising (колишня Gods & Monsters) вийде у грудні

Не хвилюйтеся, Cyberpunk 2077 не займатиме 200 ГБ

Cyberpunk 2077

“Бетмен” іде на карантин: Роберт Паттінсон захворів на COVID-19

Найстрашніші ігри для PlayStation (частина 1)

Blair Witch

У GOG роздають Serious Sam: The First Encounter

Microsoft підтримали Epic Games у боротьбі з Apple

Epic Games

Популярне