У Великій Британії хочуть заборонити скуповування консолей і “заліза”

Скальпінг — термін який прийшов з біржової справи у повсякденне життя, де частіше за все означає скуповування цінних речей невеликими партіями з метою подальшого перепродажу. Це слово давно і добре відомо ґеймерам вже хоча б тому, що скальпери ведуть справжнє полювання за коштовним залізом нового покоління, аби потім збувати його утричі дорожче. Обсяги скальпінгу часом вражаючі. Тільки за попередній місяць на eBay було перепродано понад 60 000 консолей PlayStation 5 і Xbox Series X. Таку ж ситуацію можна відмітити і з відеокартами Nvidia. Разом з тим що консолі й відеокарти також нерідко стають об’єктом зухвалих крадіжок, це спричиняє навіть більший дефіцит при великому попиті на товари.

У Великій Британії, де скальпінг давно став великою проблемою, з ним намагаються боротися на законодавчому рівні. Подібні операції вже є нелегальними з квитками на концерти (з 2018 року), але це зараз не на часі через пандемію, а от консолі нового покоління якраз дуже. Як першими помітили представники видання Video Games Chronicle, на сайті британського парламенту можна побачити, що на розгляд шістьма членами Шотландської національної партії було винесено питання про “Перепродаж ігрових консолей і компонентів комп’ютерів, що було скуплено за допомогою автоматизованих ботів”. Наразі його підтримали до розгляду 17 членів парламенту.

Пропонується, перш за все, зробити нелегальною процедуру скупки нових консолей та іншого “заліза” за допомогою ботів, як це часто і робиться. Яке саме покарання (поки що теоретично) може світити скальперам, наразі не відомо. Коли саме питання буде обговорюватись — теж, але ймовірно, що десь протягом 2021 року.

Читайте також

Ґеймпад XBOX може отримати деякі функції нового DualSense

Battlefield 2042 матиме повний кросплей і спільну прогресію між ПК та консолями

Ghostwire: Tokyo була перенесена на 2022

Глянути ближче на загадкову Abandoned вдасться наступного місяця

Abandoned

Капіталізація NVIDIA перевищила 500 млрд доларів

Що підписники Xbox Live Gold безкоштовно отримають у липні?

Rock of Ages 3

Не поспішай купувати PlayStation 5! (Rendaros UA)

Контролери DualSense для PS5 в нових кольорах вже доступні в магазинах України

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: