web analytics

Завтра в Києві пройде концерт-трилогія «Володар Перснів» від LUMOS Orchestra

Уже завтра, 23 жовтня, на сцені Жовтневого Палацу LUMOS Orchestra (Lviv Unique and Magical Orchestra of Soundtracks) втілить свій найвеличніший симфонічний проєкт — концерт-трилогію “Володар Перснів”! Бо ж грандіозна історія про спробу Одвічного Зла зі Сходу відродитись та поневолити усі Вільні Народи Середзем’я зараз актуальна як ніколи. І талановиті музики та співаки перекажуть її у свій неповторний спосіб, а допомагатиме їм у ролі ведучого наш головний редактор Олег Куліков ;)

Концерт-трилогія “Володар Перснів” — оригінальний і величний проект, побудований на палкій любові до творчості Дж.Р.Р. Толкіна, музики Говарда Шора та однойменної кінотрилогії Пітера Джексона. Епічні симфонічний оркестр LUMOS Orchestra та хор “Євшан”, чарівні солісти з незвичними старовинними інструментами та повна сага в тричастинному викладі — все це чекатиме вас на сцені Жовтневого палацу 23 жовтня о 16:00!

Придбати квитки на концерт можна ось за цим посиланням.

Симфонічний оркестр LUMOS Orchestra — справжні майстри фентезі й фантастики. За понад ніж десятирічний творчий шлях цей ґік-оркестр створив тематичні проекти за такими франшизами як “Володар Перснів”, “Гаррі Поттер”, “Зоряні Війни”, “Доктор Хто”, а окрім них безліч інших концертних програм. Оркестр є активним учасником української ґік-спільноти, зокрема є постійним учасником Comic Con Ukraine та інших тематичних заходів. Зокрема саме їх виконання музики з “Володаря Перснів” розчулило виконавця ролі Ґімлі Джона Ріс-Девіса під час його відвідин України у 2018 році.  Також LUMOS Orchestra гастролювали закордоном, виступаючи перед любителями книг, ігор, фільмів, коміксів, розробниками ігор та видатними акторами.
Кожен учасник колективу — відданий своїй справі музикант та щирий прихильник фантастичних світів, саундтреки з яких грає на сцені. Артисти скрупульозно вивчають усі деталі історій, щоб якомога правдивіше передати атмосферу улюблених творів глядача.

Допоможе створити відчуття неповторного музичного дійства галицький камерний хор «Євшан» — молодіжний хор із винятковою гастрольною біографією. Вони гастролювали у США, Канаді, Європі, брали участь у багатьох міжнародних фестивалях та конкурсах та першими давали сценічне життя пісням як українських, так і закордонних композиторів. Тепер вони співатимуть мовами ельфів і ґномів, щоби оживити для вас величну сагу.


Також варто зауважити, що частину зібраних коштів буде передано на безпосередню допомогу ЗСУ, які боронять нас від лиха тут і зараз. До всього, організатори завчасно подбали про безпеку відвідувачів, тому кількість місць у продажу обмежено місткістю укриття МЦКМ.
BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ієн Мак-Келлен хотів би з’явитися у новому фільмі за всесвітом «Володаря Перснів»

p.ua.ian mckellen

Від «Відьмака» до Elden Ring: на фестивалі FANCON пройде концерт ігрової музики від LUMOS Orchestra

lumos1

Серіал «Володар перснів: Персні влади» отримає другий сезон влітку

p.ua.lotr s2

У віці 79 років помер знаний за роллю короля Теодена актор Бернард Гілл

p.ua.Теоден

«Хочу, щоб усі мої концерти були такими, як в Україні»: інтерв’ю з Полом Ромеро, композитором Heroes of Might & Magic

5

Леді Ґаґа з’явиться на прийдешньому фестивалі у Fortnite

Fortnite Festival 2 Lady Gaga

У червні в Києві пройде фестиваль FANCON від творців Comic Con Ukraine

fancon concert copy

«Ми несемо світло в душі людей»: як LUMOS Orchestra створює неймовірні шоу про наші улюблені світи

lumos1