Збірка ретро-ігор від Blizzard поповнилася новими проектами і не тільки

Зараз Blizzard відомі завдяки Warcraft, Diablo, Starcraft та Overwatch (наш огляд), проте колись давно у них було багато інших цікавих проектів. У них можна побавитися, придбавши у крамниці сервісу подарункову колекцію, яка містить збірку Blizzard Arcade Collection. До неї входять класичні ігри від розробників, і час від часу їх кількість збільшується.

Нещодавно у власників колекції старих ігор з’явилася можливість зіграти у Lost Vikings 2 та RPM Racing. Але Arcade Collection не просто збільшила кількість ігор, але й можливостей. Тепер її власникам доступні дизайнерські документи перших ігор від Blizzard, які можна переглянути у галереї. У них можна знайти як цікаву інформацію, так і коцепт-арти.

І якщо ви вже давно могли десь зіграти у ці старі проекти, то все ж є одна перевага у купівлі збірки. Окрім додавання нових ігор та галереї документів, розробники також випустили оновлення для Rock N Roll Racing. Воно додає до гри режим стрімера, завдяки якому при веденні прямої трансляції у ведучого не виникне проблем з авторськими правами на музику, яка лунає в проекті. А ще було додано локальний мультиплеєр на 4 чоловік. І тут варто зауважити, що оригінальна Rock N Roll Racing побачила світ ще в далекому 1993 році.

Читайте також

Книги, комікси та артбуки від Blizzard вийдуть українською!

Blizzard

Провідні розробники Diablo 4 покинули Blizzard

diablo 4

[ОНОВЛЕНО] Бета-тест Diablo II: Resurrected розпочнеться в п’ятницю 13-го

Diablo Immortal перенесли на 2022 рік

Diablo Immortal

Президент Blizzard покинув компанію після нещодавніх протестів

BlizzCon 2021 скасовано!

Blizzard розповіли нові подробиці Overwatch 2

Overwatch 2

Реліз World of Warcraft Burning Crusade Classic відбудеться 2 червня

World of Warcraft Burning Crusade

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: