Збірка ретро-ігор від Blizzard поповнилася новими проектами і не тільки

Зараз Blizzard відомі завдяки Warcraft, Diablo, Starcraft та Overwatch (наш огляд), проте колись давно у них було багато інших цікавих проектів. У них можна побавитися, придбавши у крамниці сервісу подарункову колекцію, яка містить збірку Blizzard Arcade Collection. До неї входять класичні ігри від розробників, і час від часу їх кількість збільшується.

Нещодавно у власників колекції старих ігор з’явилася можливість зіграти у Lost Vikings 2 та RPM Racing. Але Arcade Collection не просто збільшила кількість ігор, але й можливостей. Тепер її власникам доступні дизайнерські документи перших ігор від Blizzard, які можна переглянути у галереї. У них можна знайти як цікаву інформацію, так і коцепт-арти.

І якщо ви вже давно могли десь зіграти у ці старі проекти, то все ж є одна перевага у купівлі збірки. Окрім додавання нових ігор та галереї документів, розробники також випустили оновлення для Rock N Roll Racing. Воно додає до гри режим стрімера, завдяки якому при веденні прямої трансляції у ведучого не виникне проблем з авторськими правами на музику, яка лунає в проекті. А ще було додано локальний мультиплеєр на 4 чоловік. І тут варто зауважити, що оригінальна Rock N Roll Racing побачила світ ще в далекому 1993 році.

Читайте також

Реліз World of Warcraft Burning Crusade Classic відбудеться 2 червня

World of Warcraft Burning Crusade

Керівник розробки Overwatch звільнився з Blizzard

overwatch

У перевиданні Diablo II буде як оновлена, так і оригінальна графіка

Diablo II: Resurrected

Альфа-тестування Diablo II: Resurrected розпочнеться наприкінці тижня

Diablo II: Resurrected

Рімейк Diablo II підтримуватиме лише окремий вид модифікацій

Diablo II

Рімейк Diablo II вийде на ПК і консолі вже цього року

Diablo II

Напередодні Blizzcon стали відомі подробиці оновлень для World of Warcraft та World of Warcraft Classic

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: