Зламав Nintendo Switch? Іди до в’язниці!

Уряд США вимагає тюремного ув’язнення строком на 5 років на додачу до 15 млн доларів штрафу для хакера Ґері Боузера, який зламував і продавав «модифіковані» консолі Nintendo, зокрема Switch і 3DS, дозволяючи запускати на них піратські копії ігор. За 7 років діяльності Боузер і його спілка Team-Xecuter заробили понад півсотні мільйонів доларів, паралельно завдавши збитків Nintendo у розмірі понад 150 млн $.

Ґері Боузера було заарештовано ще восени 2020 року аж за 11 статтями (серед яких було й відмивання грошей), однак на той момент він переховувався в Домініканській Республіці. До зали суду він потрапив лише минулого жовтня, де заперечував свою провину у всіх злочинах та сам запропонував заплатити Nintendo 4,5 млн доларів. Судді погодилися зняти з нього більшість обвинувачень та відпустити Боузера під домашній арешт, однак попередило, що розгляд справи все одно залишає можливість для тюремного ув’язнення. Тим паче, що по одній зі статей за продаж зламаних консолей Боузер був змушений заплатити Nintendo ще 10 мільйонів доларів штрафу.

Однак днями справа знову зрушила з місця. Адвокати Боузера наполягають, що він був найпоряднішим серед трьох членів спілки Team-Xecuter і за 7 років заробив завдяки махінаціям лише 320 000 доларів. Мовляв, решта спільників зробили з Боузера цапа-відбувайла, бо саме він займався рекламою їхніх послуг, млдерацією форумів та підтримкою споживачів. За це захист пропонує суддям скоротити можливе ув’язнення до 19 місяців зі змогою звільнення на поруки після 3 місяців тюрми.

Представники уряду США натомість наполягають на 5 роках тюми і ще 3 роках нагляду після звільнення, які вони вважають адекватним покаранням багаторічної злочинної діяльності Боузера.

Судовий розгляд досі триває, але остаточний вирок у справі Боузера ми з великою ймовірністю дізнаємося до кінця 2022 року.

Читайте також

Соулс-лайк з крабами та Gunbrella: Що Nintendo показала на свіжому Indie World

Another Crab's Treasure

Схоже, Metroid Dread стала найпродаванішою грою серії

Metroid Dread

Мертва й зла, але не на Switch. Evil Dead: The Game вийде пізніше на консолі Nintendo

Evil Dead: The Game

Експрезидент Nintendo висловився в підтримку використання блокчейну у відеоіграх

Реджі Фіз-Еме

Мультфільм про сантехніка Маріо перенесено на 2023 рік

Super Mario Bros.

Готуйте Сплатершоти: Splatoon 3 вийде у вересні

Splatoon 3

Switch без Switch-а — Огляд Nintendo Switch Lite

Switch Lite

Реліз Xenoblade Chronicles 3 відбудеться на два місяці раніше очікуваного

Xenoblade Chronicles 3

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: