8D Studio тизерить щоденники розробників Sketch Tales

Давненько ми уже нічого не чули про український проект Sketch Tales. Та нещодавно головний розробник гри Олексій Ситянов випустив коротеньке відео, що є тизером щоденників розробників, які запустяться дуже скоро.

Аби не пропустити бодай один випуск, радимо вам підписатися на офіційний канал в YouTube. Зі своєї сторони обіцяємо повідомляти вам усі найсвіжіші новини навколо розробки цього перспективного проекту.

Якщо ви раптом забули Sketch Tales — то така гра, у якій оточення, персонажів, зброю та інші штуки можна намалювати власноруч та впустити в ігровий світ. За жанром це ролівка-пісочниця, яка наділена динамічним ігроладом та цікавою боївкою.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • InKviZ

  Непоганий такий тизер))

 • srakamotyka

  Спершу вони тизерили фільми, потім почали робити тизери для трейлерів, далі — для щоденників розробників. Я боюся уявити, чим це все продовжиться.

  • InKviZ

   Тизером запуску гри.

  • sixshooter

   Ну намалюють ще пару артів, знімуть ще пару відео. А коли дійдуть до релізу вже всі забудуть про їх геніальну ідею. Я про кредл читав в журналі шпіль ще коли в універі вчився. Прикольне щось роблять, подумав я… І тут через 2 роки вони заговорили про реліз. Тут певно та сама історія буде.

 • pan Vusan`

  Хто може підказати, що воно таке: хочу купити у стімі гру, а мені пише, що не можу купити, бо ще не закінчилася попередня операція чи проблеми якісь із провіркою. У когось таке було?