Battlefield 5 повернеться до військової тематики

Попри те, що наближається реліз Battlefield: Hardline, яка розповість нам про поліцейську тематику, розробники з DICE вже активно працюють над Battlefield 5. Нещодавно компанія-видавець Electronic Arts, а зокрема її фінансовий директор  розповів про сеттинґ, в якому розгортатимуться події гри.

За словами Блейка Йорґенсон, Battlefield 5 буде присвячена виключно військовій тематиці. Також він підкреслив, що вже на цій стадії розробки гра виглядає як веселий та енергійний шутер. Більше подробиць Йорґенсон пообіцяв розповісти у найближчі місяці.

Випустити Battlefield 5 планують у кінці 2016-го року. Пограти в її попередницю — Battlefield: Hardline можна буде значно раніше, а саме 19-го березня наступного року.

Читайте також

EA втратила $3 мільярди ринкової вартості після виходу Star Wars Battlefront II

Star Wars: Battlefront II

EA може відмовитися від щорічного випуску своїх спортивних ігор

FIFA 18

PlayNews #307 — EA, Kinect, Destiny 2…

Destiny 2

EA закрила Visceral Games

Visceral Games | Star Wars

Історія серії Need for Speed. Частина №11 [NFS 2015]

Огляд Mass Effect: Andromeda

Хакери обійшли захист Mass Effect: Andromeda

Новий огляд ігроладу Mass Effect: Andromeda розповідає про дослідження космосу

 • Меня просто выворачивает сеттинг новых Батлфилдов и КОДов с ихними недалёкими будущими и нанопушками. Последний стоящий КОД был Black Ops 1 и MW1, и соответвственно Battlefield 2 и 1942. Неужели они додумаются вернуть серию в ту обстановку, которая дала им популярность.

  • sqwerni

   “Сеттинг новых Батлфилдов и КОДов”, ну про КОД, там всё понятно, потерянные, а какой футуристическийближайшее будущее сеттинг в Батле?

   • Ну Batllefield 2142 как по мне, не очень, хотя наиграл достаточное количество времени, но не больше чем во второй, и даже ничего не смущало, а вот третья и четвёртая, со своим 2020 годом, как-то отвергает; оружие с нановизерами и 100кратными прицелами, техника аля космические шатлы. Если эти два продолжения сравнивать со второй, то они очень сильно отличаются и как по мне, не стоило им давать цифры 3 и 4. Вот Bad Company 2 для меня оказалась больше схожей с тем, чего я ожидал после В2.

    • Ем.. та в 3-й батлі взагалі немає нічого футуристичного.
     а тепловізори військові використовують ще з 70-х років.
     особисто я найбільше фанатію від Bad Company 2 та БФ3

 • Timur Suleimanov

  єдиний бетлфілд на який я чекаю, це star wars

 • Interzeroid

  “Також він підкреслив, що вже на цій стадії розробки гра виглядає як веселий та енергійний шутер.”
  Bad Company 3? Будемо сподіватися.

  • Теж про це подумав.))
   Люблю всю серію Бетлфілд, але відгалуження Battlefield: Hardline – це “поворот не туда”! (особиста думка)

   сподіваюсь, що DICE не заглибляться в футуристичний сеттінг і залишать його для Батли “Зоряні Війни”, але навіть тяжко уявити, що ж можна нового доміксувати до легендарної серії…
   – можливо тематику постапокаліпсису чи вестерну?…

 • sixshooter

  Я думаю тут може бути і такий манвер, що дайси не мають більше бажання грати з колдою в одній лізі шутерів з футуристичним уклоном. Краще в чомусь відрізнятися і мати свій простір, якусь відмінність.

 • MqM

  Надіюсь після релізу, випустять редактор до хоча би 3тього, зажались

Популярне