E3 2016: текстовий репортаж з конференції Electronic Arts

Минулорічна конференція “корпорації зла” запам’яталася винятковою занудністю, й попри анонс таких гарячих новинок, як Mass Effect: Andromeda та Need for Speed, не виправдала надії, змушуючи глядачів нервово очікувати на виступи наступних учасників дійства. Цього ж року головним завданням ЕА буде саме реабілітація, і, якщо не враховувати когорти спортивних симуляторів, у іменитого видавця на руках нова “батла” й очікуваний багатьма фанатми Titanfall 2, тож, місце для маневру неодмінно є.

Аби оцінити, наскільки каліфорнійцям вдасться все задумане, ми, звісно ж, запрошуємо на стрім за посиланням. Якщо ж ви в далекому-далекому відрядженні, і ваш старезний смартфон ледь завантажує стартову сторінку, то новини з перших рук ви зможете отримати відразу під цим постом, де вестиметься текстовий репортаж з EA Play.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Mista B

    З Battlefield 1 все добре. З Titanfall 2 і Andromeda теж. А зі своїми спортивними іграми зрозуміло, що конференція ЕА ніколи не буде тортом з вишенькою. Але слід зауважити, що на спортивні ігри в Америці шалений попит.

    • Andy Nagorny

      В Америці? ФІФА давно перевалила за 100 млн, при тому що соккер в США не те щоб популярний, ці продажі дала Європа переважно. Так, в Америці добре спорт продається, але і у решті свту теж так не слабо.