Fahrenheit: Remastered — HD-перевидання оригіналу?

На прилавках найбільшого інтернет-магазину Amazon з’явилась нова пропозиція під назвою Fahrenheit: Remastered. Схоже, це покращене перевидання культової Fahrenheit, що вийшла десять років тому — у 2005 і була розроблена студією Quantic Dream.

Серед опису Fahrenheit: Remastered на Amazon сказано, що гра матиме підтримку сучасних ґеймпадів, поліпшену картинку та можливість перемикатися між оригінальною і оновленою графікою. Проте, ті скріншоти, які там є, аж ніяк не скидаються на щось під назвою “Remastered”. Це більше нагадує модифікований фанатами оригінал. Якщо й справді ремастер продаватиметься із такою графікою, то це ніщо інше, як шахрайство. Також цікаво, що дата релізу призначена вже на 29 січня. Словом, не беремо все на віру, а чекаємо на офіційний анонс розробників.

Слід зауважити, що на початку цього тижня був створений так званий “тизер-сайт”, який дуже схожий на щось, що має стосунок до Fahrenheit.

Читайте також

Devil May Cry HD Collection завітає на PS4, Xbox One та ПК

Трейлер Detroit: Become Human обурив британських політиків

Detroit: Become Human

Planescape: Torment отримає перевидання

Red Dead Redemption таки вийде на ПК!

Стрім Titan Quest: Anniversary Edition | ЗАПИС

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition може з’явитися вже в серпні

Перші скріншоти та арти Bioshock: The Collection

IO Interactive думає над ремастером Hitman: Blood Money

 • DrEvilds

  Хм дійсно якось на Remastered скріншоти не тягнуть. А от підтримка нових геймпадів це круто оскільки в свій час мав проблеми оскільки гра повністю не розпізнавала мій Logitech Chillstream. Ще б в додачу перевидали Omikron:The Nomad Soul взагалі б шикарно було.

 • Naum Derzhybok

  Було б непогано.

  *Не берімо, не чекаймо

 • Serge Ovdiychuk

  Кращеб Omikron the nomad soul ремастернули. І видали. Звичайний фаренгейт без проблем можна і зараз на він 7 запустити.

 • Nick Oros

  Я б пограв. Ця гра свого часу викликала у мене дуже файні враження. Тільки здавалося, що десь посеред розробки у команди розробників закінчилося натхнення і вони почали вживати гриби.

  • Погоджуюсь, дуже круте начало та перша половина гри і дуже бредова кінцівка, як на мене.

 • Ernst_09

  Heavy Rain на ПК, оце би було щастя.

  Не розумію чому ви це називаєте шахрайством, адже у стімі вона уже декілька років не продається.
  Шахрайство, це коли ти платиш за GTA III вона не запускається, а стімівському саппорту то до лампочки.

  • Шахрайством є продаж гри із незміненою графікою під заголовком Remastered. Ремастер передбачає якісь зміни на краще, бодай HD-текстури. А показані скріни — це просто оригінальна картинка в широкому форматі, який давно у цій грі присутній завдяки модам. Тому або нас хочуть розвести на гроші, або скріни не стосуються цього ремастера. Побачимо 29 січня.

 • Дуже крута іграшка, я її люблю і в той самий час ненавиджу за те, що вона поклала початок КвікТаймІвенту, що тепер пихають тупо всюди.

  • Ясон ДінАльт

   початок QTE поклав Shenmue, але whо cares…

Популярне