Гряде веселе оновлення Neverwinter Online

nw_banner_bp_20150217_m6launchdate_archeaderlarge_1280x720

18 березня на всі сервери PC-версії гри Neverwinter буде встановлено шосте оновлення “Лють стихій”. Берег Мечів наповнять поплічники загадкового культу, а шукачі пригод зможуть досліджувати нові території і зустріти нових-старих друзів.

Фанати серії Baldur’s Gate будуть особливо раді цьому доповненню, адже допомагати в пошуках істини появи таємничого Культу “Люті стихій” буде сам Мінск і його незамінний помічник — велетенський космічний хом’як в мініатюрі — Бу. А тим, хто ще не знайомий з цією яскравою парочкою, ця зустріч стане пам’ятною.

Мінск — харизматичний воїн, одним своїм виглядом він викликає повагу. Голена голова зі шрамами, татуювання на обличчі і гора м’язів без слів говорять, що краще не курвити його. Однак, при спілкуванні відкривається, що він вельми простодушний, а серце його шукає пригод.

А комічні діалоги з маленьким хом’яком Бу — постійним супутником цього громили — обіцяють суттєво покращувати настрій гравця. “Пі-пік!” — це єдині слова Бу, які чують всі навколо. Але Мінск стверджує, що прекрасно його розуміє і взагалі — це незвичайний гризун, він справжній “велетенський космічний хом’як”, просто в мініатюрі.

Більше подробиць про шосте оновлення, яке додасть у гру цю веселу пару, можна дізнатися на офіційній сторінці гри.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин в нашій групі VK: vk.com/playua


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Бу знає, в чому справа! Зло боїться копняків Бу!