Комікс-дайджест #5

Автор: PlayUA

PlayUA спільно з крамницею коміксів Ideo-grafika продовжує знайомити вас із останніми новинами світу коміксів та найсвіжішими виданнями, що їх можна придбати на теренах України.

Режисура коміксу

Відомий за екшен-стрічками «Трансформери» та «Острів» режисер Майкл Бей подався до комікс-індустрії та започаткував нове видавництво з бредберівською назвою – 451 Media Group.

Офіційна презентація коміксів нового видавництва відбудеться у жовтні на комікс конвенті в Нью-Йорку. Співпрацювати з видавництвом будуть такі художники та сценаристи: Скотт Розенберґ (Con Air, Pain & Gain), Джордж Пеліканос (The Wire), Реймонд Бермудез та Ті Дазо. Генеральним директором видавництва став Даґ Нун’єз.

Одразу буде презентовано кілька серій різних жанрів – від інопланетної фантастики до бойовиків та ґанґстерського нуару.

Увертюра для соньків

Важко уявити, але коміксу Sandman вже 25 років! Титанічна праця Ніла Ґеймана назавжди запала у наші серця та зробила свій внесок в історію коміксу.

The Sandman: Overture Deluxe Edition

Додаткова арка Sandman Overture теж добігла свого кінця, зробивши свій, сподіваємось не фінальний, акорд. 10-го листопада, символічно на день народження автора, видавництво Vertigo випускає делюксове видання цієї серії. Тим часом всі фанати творчості Ніла Ґеймана зможуть зробити попереднє замовлення на Amazon.com та отримати знижку в 45%.

Подорожуючи пусткою

Художники компанії Bethesda під час розробки гри натворили вдвічі більше концепт-арту, ескізів та ілюстрацій до Fallout 4, ніж до свого попереднього проекту TES: Skyrim. Звісно, що така купа матеріалу повинна бути доведена для справжнього фаната сетинґу у вигляді артбука, який побачить світ наприкінці грудня.

fallout 4 art book

Видавцем став Dark Horse, який традиційно випускає артбуки за відеоіграми. Тож охочим до постапокаліптичних красот слід поспішати, бо, наприклад, артбук по Skyrim-у зараз майже неможливо знайти, та коштує він щонайменше вдвічі дорожче за стартову ціну.

Засліплені минулим

Нова лімітована серія «Snow Blind», заснована видавництвом BOOM! Studios переносить нас у невеличке містечко на Алясці. Головний герой, підліток та учень середньої школи Тедді робить фатальний вчинок, безвинний за своєю суттю. Він надсилає у Facebook фото свого батька, аби перевірити чи не є він учасником Програми Захисту  Свідків. Усе це розгортається у велику трагедію, сімейну та кримінальну, із залученням агентів ФБР, які намагатимутися захистити родину хлопця від месника.  Тож тепер Тедді не розуміє ким насправді є його батько, чи не всі його слова — брехня, чи безвинний він взагалі?

Snow Blind

Чудовий арт та нуарна історія на тлі снігопаду, втілений старанням сценариста Оллі Мастерса та художника Тайлера Дженкінса. Перший номер вийде у грудні.

Гра в міфотворчість

Нема жодного сумніву у майстерності й таланті відомого сценариста Ґранта Моррісона. Його твори мають глибокий сюжет та бавлять цікавими характерами. Нова робота Ґранта – це комікс Клаус, який розкаже нам, що ж загальновідома особа робить інші 364 дні року.

Klaus Comics

Автор звернувся до цього героя, бо його привабило його таємниче минуле. Нам нічого не відомо про те, ким був Санта до того, як стати весели товстуном, що падає крізь димохід. Тож Ґрант, використовуючи свою багату фантазію, збудував новий всесвіт, темний, міфічний та суворий. Всесвіт, де панує терор і де є герой, який може протистояти диктату та насиллю. Ім’я цього героя — Клаус.

Комікс вийде у листопаді. Художником цієї оригінальної історії став Ден Мора.

Фінал Короля Конана

Найімовірніше арка «Король Конан: Вовки за кордоном» буде останньою в серії King Konan для творчого дуету, що складається зі сценариста Тіма Трумена та художника Томаса Джіорелло. Серед усіх серій, які зараз випускає про Конана видавництво Dark Horse, King Conan, напевне, — найкраща за атмосферою та графічним виконанням. Перший номер цієї арки виходить у грудні. Тож подивимось, як видавець буде розвивати всесвіт Конана надалі.

Король Конан: Вовки за кордоном комікс

Нагадуємо, що новенькі та класичні комікси в Україні ви завжди можете придбати в інтернет-магазині www.ideo-grafika.com

Останні статті

Ретро-огляд Pirates! Gold

Автор: Андрій Нагорний

Pirates! Gold (1993)

Звіт з DevGAMM Kyiv 2018

Автор: Макс Калашник

DevGAMM Kyiv 2018

Найкраща ігрова музика 2017

Автор: Олег Куліков

Найкраща ігрова музика 2017

Bristar Studio: коротко про інноваторів на ниві сучасної освіти

Автор: Владислав Папідоха

Команда Bristar Studio

The Town of Light: Коли реальність страшніша за вигадку

Автор: Анна Павленко

The Town of Light

Підсумки міжнародного кінофестивалю незалежного кіно «Sundance» 2018

Автор: Владислав Папідоха

Кінофестиваль «Санденс»

Ретро-огляд Abrams Battle Tank

Автор: Андрій Нагорний

Abrams Battle Tank

Переможці 24-ої премії Гільдії кіноакторів

Автор: Владислав Папідоха

24-та Премія Гільдії кіноакторів / 24th Screen Actors Guild Awards