Новий мільйон у State of Decay

Студія Undead Labs відзвітувала про подолання позначки у 2 мільйони проданих копій свого зомбі-виживастика у відкритому світі State of Decay. Це за два роки від моменту релізу. Враховували версії і для Xbox Live, і для Steam, при цьому доповнення не враховувалися.

Якщо ви ніколи не чули про State of Decay, то знайте, що це один з найкращих виживастиків у зомбіапокаліпсисі. Тут, якщо ваш персонаж загинув, то все, капці, продовжуєте виконувати завдання і досліджувати світ в особі іншого персонажа з іншою зовнішністю, статтю і біографією. До того ж усе це приправлено цікавим сюжетом та різноманітним ігроладом. Шаткування зомбі різноманітним реманентом додається.

Навесні 2015 власники Xbox One зможуть купити перевидання State of Decay: Year-One Survival Edition, яке міститиме весь стандартний контент і всі DLC, а також щось новеньке.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Сергій Гендис

  Гра дійсно шикарна)

 • Проходив основну сюжетну компанію, дуже сподобалась забавка. Тепер цікаво було б пограти у DLC – наразі чекаю щедрості від дядька Гейба)))

  • creosine

   длц какашки эдине що сподобалось в машини можна пакувати лут. Мультика не буде а було б круто…

   • да і в основній я також пакував лут в машину, потім на базу відвозив)

 • Вова Собко

  Гра дійсно чудова, але вона бісове пекло для геймерів-перфекціоністів, які перед черговою основною місією намагаються пройти всі додаткові. Ці бісові люди завжди губляться і втрапляють в проблеми. Але попри це гра дійсно чудова.

 • Величко Олександр

  Варто спробувати?