ЩОДЕННИК БОЖЕВІЛЬНОГО: ЛАМІНАНІСТЕРИ

16+: прочитавши статтю, обов’язково напишіть у коментарях спойлер, щоби весь світ знав, що ви дивилися “Гру престолів”!

Любий щоденнику, всі навколо наче показилися через ту “Гру престолів”. Я переглянув лише три серії першого сезону, але вже знаю наперед чим завершилися більшість битв, хто коли помре та з ким злягається… БІСІВ ІНТЕРНЕТ!1!Паля Кожен школяр або робітник фабрики молочної продукції вважає своїм святим обов’язком детально описати свіжу серію серіалу у коментарях під усіма відео з котиками! Тому сьогодні, любий щоденнику, я розповім, чому в мене немає бажання дивитися “Гру престолів”, а також розкрию секрет найпідступнішої родини серіалу…

Важко навіть уявити алгоритм, за яким помирають персонажі “Гри престолів”… Мабуть, Джордж Мартін набирає бродячих псів з вулиці, даючи їм імена героїв серіалу. Потім автор кидає собакам шмат м’яса і чотирилапий, який зможе відкусити найбільший кусень, вкаже на майбутнього покійника. ДЖОРДЖЕ, ПЕРЕСТАНЬ ЗНУЩАТИСЯ НАД ПСАМИ!1! А то я зателефоную у службу захисту тварин і більше ніхто ніколи не побачить нової книги “Пісні льоду і полум’я”! Ліпше візьми мого кота, котрий постійно сере в капці. Нехай кожен герой серіалу віддасть зайву пару свого взуття, а мій хвостатий ознаменує щоденним ритуалом того, хто заслуговує на пряму путівку до пекла.

1

Недавно пройшов онлайн тест, який показав ким із персонажів “Гри престолів” я є. ДЖОН, БІСІВ, СНОУ!1! І що це має означати? Невже я настільки добрий, чуйний та відважний? А може просто помру в кінці сезону… Чи не помру?.. :D Біс його знає! Тобто біс уже і знає, адже подібні деталі спойлерить навіть мій сусід Степан… Фарбою на моїх дверях…

Оскільки тест обрав мені саме цього персонажа, я обіцяю побудувати взимку стіну зі снігу та охороняти її, поки вона не розтане, або мій собака не зруйнує те диво. ДІІІІІДЬКО, Я ЗНАВ, ЩО КУДЛАТИЙ НЕНАВИДИТЬ “ГРУ ПРЕСТОЛІВ”!1!Паля Все через серіал “Пуститися берега”… Спочатку пес почав себе дивно поводити, перетираючи корм і нюхаючи його. Тоді я второпав, що моїй собаці потрібна допомога. Він до того ж Dota 2 грає – точно наркоман!

3

З усіх родин у серіалі, мені найбільше не подобаються Ланістери, які увесь час щось замислюють. Єдине, що до вподоби – підлога у їхньому палаці, котра ніби встелена якісним ламінатом… Якщо це Ланістери її робили, тоді їх можна було б називати Ламінаністерами. Звучить, наче добросовісна компанія по виготовленню ламінату, якій я міг би довірити укладання цього покриття у власному будинку. Їм можна навіть чудові гасла підібрати, як-от, наприклад: “За сестру й ламінат розстріляю з гармат”, “Ламінаністер – це звучить гордо!”, “Столітні традиції укладання покриття для підлоги, найвища якість продукції та знижки від п’ятдесяти відсотків для усіх, хто любить свою сім’ю буквально”.

Не розумію, чому на більшості постерів “Гри престолів” зображають той трон. Ламінаністерам потрібно було хоча б прикрасити його якось, а то виглядає, неначе хвіст недоглянутого павича. ДІІІІІІДЬКО, НЕВЖЕ ЇМ ПРИЄМНО СИДІТИ НА ТОМУ ПАВИЧІ?!1 Захисники тварин точно повинні звернути увагу на серіал, адже завтра природну фауну можуть позбавити ще одного представника. Мати драконів також нехай долучається до вирішення цієї проблеми, адже лише вона розуміє наскільки важливим є захист тварин від вимирання. Головне, аби цей задум не завершився десь у ліжку її чоловіка!

2

Любий щоденнику, було б круто, якби хтось проспойлерив мені весь серіал, а то я не хочу дивитися його від самого початку. Невже на цій землі немає такої чудової людини? Сподіваюсь, моє бажання хтось втілить у реальність, а поки що я піду викладати ламінат, щоб на зароблені гроші придбати собі перезапуск Doom.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Sparrow

  ЛАМІНАНІСТЕРИ is the best pun ever (actually not).

 • jaguar_arx

  А я думаю якось подивлюсь з початку весь серіал. Тільки ще не вирішив коли я це буду робити.

  • Володимир TooL Вітовський

   Обов’язково заспойлери його!

   • jaguar_arx

    Так я ж буду вже вдруге його дивитись :) Але у мене буває, коли давно щось дивився, то вдруге дивишся, як наче уперше :) Ну хоча звичайно основні повороти сюжету вже знаєш наперед, але в деталях і епізодах часто буває відчуття, що це щось нове і ти його якось пропустив раніше.

    • Володимир TooL Вітовський

     Просто всі, мабуть, подумали, що я жартую, коли написав “було б круто, якби хтось проспойлерив мені весь серіал”(

 • Imp_from_DOOM

  Не покупай Дум – пожалеешь! Лучше купи Саморост-3.

  • Володимир TooL Вітовський

   Склаааадно. “Саморост-3” – це програма запуску корів у космос?

   • Imp_from_DOOM

    Запускать в космос нужно наших политиков ,а не коров! А картошку покупать только у тех, у кого она действительно хорошая.