Space Hulk — посвята неофітів у Ваху

Автор: Роман Береговий

qwewqeqwedsfdsfdsgrtkhjyitu

Вчора було зняте ембарґо на публікацію матеріалів про Space Hulk: Ascension Edition, тож доки я намагаюся написати огляд, пропоную вам трохи цікавого про гру та всесвіт Warhammer 40.000 загалом.

Отож, щоб зрозуміти гру, її ціль та призначення, потрібно мати певні базові знання зі всесвіту Warhammer 40.000, бо інакше дії персонажів видаються ще більш абсурдними та ембіцильними, ніж вони є насправді.

Перш за все розповім, що то за Space Hulk (і жодного мені тут Галка в космосі, ніколи не перекладайте цей термін, НІКОЛИ, бо мені тут ще тільки легендарних орочих Танкокурварів не вистачало). Отож у світі Warhammer 40.000 більшість рас можуть подорожувати з надсвітловими швидкостями, користуючись паралельним виміром, котрий зветься Варпом (місце, що трохи більше, ніж повністю, складається з безумства й хаосу (й Хаосу теж)). Як можна очікувати, вищезгадана місцина є далеко не найспокійнішою, бо населена демонами і чимось ще гіршим. Тож для безпечних подорожей зазвичай використовують поле Ґеллера — кулю реальності, що оточує корабель у варпі та не дає різній потолочі вас дістати.

Space_Hulk (1)

Goff_Boy (1)

Коли ж найгірші прогнози здійснюються, і команді корабля приходить кінець (у ліпшому випадку), судно просто самовільно дрейфує варпом. Коли декілька таких кораблів-привидів зіштовхуються, нечисті енергії варпу сплавляють їх воєдино. Час до часу такі космічні потвори Франкенштайна вилазять назад в реальний простір, де їх доволі часто „колонізують“. Найчастіше — це беруть на себе дві раси:

Орки, бо їм банально ЛІНЬ будувати більше зорельотів, крім того, на  Space Hulk‘у є купа брухту та іншого мотлоху, з котрого Мекбої можуть склепати купу всього, від заппа-ґана й смертодреда до бАйових ваґонів й ґарґантів.

Друга раса — це всюдисущі тираніди, що садять туди силу-силенну генокрадів, і давши смачного підсрачника, відправляють їх на зараження інших рас й проведення диверсій в тилу ворога.

Отож, що маємо? Великий потворний корабель-конструктор з купою злих ксеносів на борту. ХТО й головне, НАВІЩО добровільно полізе в це осине гніздо? Правильно, браві космодесантники!  Навіщо, бо Space Hulk — це безцінне джерело археотехнологій, що могли там зберегтись.

Space_Hulk_Ship

qweeeertyТа навіть звичайні космодесантники (майже 3-метрові геномодифіковані суперлюди, закуті в силову броню, зброя котрих стріляє міні-ракетами) недостатньо витривалі й оснащені, тож за справу беруться їх спецвійська — Термінатори. Вони — еліта серед еліти, найвправніші з бійців ордену, котрим довірили одні з найцінніших реліктів — комплекти термінаторської броні (в минулому зроблена зі скафандра для ремонту плазмових реакторів ЗСЕРЕДИНИ), котра витримує просто нереальну кількість пошкоджень і може їх з надлишком повернути.

Якщо справа стосується орків то немає нічого особливого, нас же більше цікавлять генокради — потвори, пазурі котрих можуть відкривати термінаторів, немов консерви. Тож їхні бої з термінато

Отож, як бачите, це доволі цікаво (а може й ні), настільки, що навіть була зроблена настільна гра, з несподіваною назвою Space Hulk і ціла серія комп’ютерних ігор з такою ж назвою. Огляд однієї з них — Space Hulk: Ascension Edition ви зможете побачити на нашому сайті вже незабаром.

P. S. Якщо є охочі, то я можу й надалі писати статті за всесвітом Warhammer 40.000 на цікаві для вас теми, тож пишіть в коментарях.

P. P. S. Мало не забув, якщо хочете, можна зробити й стрім.

Останні статті

Враження від Lenovo League Legion

Автор: Владислав Папідоха

Darksiders III: більше Війни, ніж Смерті

Автор: Анна Павленко

Darksiders III

Наскільки добре ви знаєте League of Legends? (ТЕСТ)

Автор: PlayUA

Наскільки добре ти знаєш League of Legends

bit’ання з минулого: Sid Meier’s Pirates! (2004)

Автор: Андрій Нагорний

Sid Meier's Pirates!

Чого очікувати від Devil May Cry 5?

Автор: Володимир Вітовський

Devil May Cry 5 | DmC

Підсумки конференції EA на E3 2018

Автор: PlayUA

EA Play | E3 2018

GTA IV — найкраща та найгірша гра в серії

Автор: Олег Куліков

Grand Theft Auto IV | GTA IV

Огляд фільму «Темні часи»

Автор: Данило Зозуляк

Темні часи / Darkest Hour (2018)