Star Wars: Battlefront — шквальна графіка!

108906_BkDt0nmZeq_sbyeprakcb4

Star Wars: Battlefront — одна з найочікуваніших ігор цього року. З усією повагою до The Witcher 3, а це все ж шутер, від DICE у всесвіті Star Wars, зі штурмовиками, бластерами і світловими мечами! У зв’язку з цим, не дивно, що навколо гри ходить чимало чуток.

Та розробники в ході Star Wars Celebration Anaheim діляться новою інформацією щодо шутера. Деякі подробиці ви могли прочитати раніше.

1426785087-star-wars-battlefront-concept-art

Star Wars: Battlefront – це не черговий Battlefield у новій обгортці, тож не слід чекати тих же особливостей, що в BF3, 4, Hardline. Ігрові журналісти вигукують в твітері про небачений ще ґеймлей, що тільки розпалює уяву фанатів.

Крім того, після завершення трейлера до “Зоряні війни: Пробудження сили” (оновлено — додано український трейлер) можна побачити кадри ґеймплею.

Тизер, який виглядає наче шматок з CGI-трейлера, насправді знятий з самої гри. Принаймні так стверджують розробники. Денніс Браннвалл, провідний дизайнер рівнів DICE каже: “Це не CGI”. Художник ефектів, Деніел Копп додає: “І пам’ятайте, Так — саме так виглядає гра”.

Цей трейлер Star Wars: Battlefront покажуть сьогодні ввечері.

Також, найгучнішою чуткою стала можлива прив’язка гри до системи Battlelog. Та розробники запевняють, що Star Wars: Battlefront матиме власну версію соціального сервісу.

Можу сказати вам, що ні, для Star Wars Battlefront НЕ БУДЕ Battlelog.”

Відповідає на запитання журналістів асистент продюсера Джеспер Нільсен.

Організатори найбільшої в світі щорічної виставки E3 оголосили у своєму Twitter, що Star Wars: Battlefront від EA і DICE буде представлено на прийдешній виставці E3 2015, до якої залишилося 2 місяці.”Проводьте обличчям по клавіатурі, якщо ви шалено схвильовані на рахунок Star Wars: Battlefront” – закликає нас офіційний твіт Е3. Кумедно, але ґеймери і справді дають волю своїй голові в коментарях.

Спробуйте і ви щось написати таким чином, якщо вас цікавить розвиток подій довкола Star Wars: Battlefront. Якщо не трапиться затримок, то реліз відбудеться на PC, PS4 і Xbox One 17-го листопада.

Читайте також

Burnout Paradise Remastered не пройде повз ПК

Burnout Paradise

Burnout Paradise вийде на консолях чинного покоління

Burnout Paradise

PlayNews #319 — Star Wars, For Honor, Overwatch League

EA Star Wars

«Зоряні війни» від розробників Titanfall вийдуть до початку 2020

Star Wars

У Барселоні пройшов кіберспортивний турнір FUT Champions Cup

FUT Champions Cup

Чутка: Microsoft планує придбати Electronic Arts (і Valve також)

Satya Nadella

Anthem, «останній шанс для Bioware», не з’явиться раніше 2019

Anthem

Burnout Paradise HD Remaster навесні завітає на консолі

Burnout Paradise

Популярне