The Park — жахи в парку розваг

1443235627-the-park-1

Раніше цього року незалежна студія розробки ігор Funcom повідомила, що працює на проектом The Park, психологічним трилером, який запропонує гравцям відчути себе у ролі матері, чий син загубився у таємничому і страхітливому парку розваг. Буквально вчора розробники потішили нас новими подробицями цього перспективного проекту та назвали місяць виходу гри.

Нове відео пропонує нам зазирнути за лаштунки студії Funcom та демонструє перші кадри ґеймплею. При розробці The Park головними пріоритетами ігроробів було створення незабутньої атмосфери та сильної історії, а джерелом натхнення є такі проекти, як Gone Home, Dear Esther та The Vanishing of Ethan Carter.

«За останні десять років компанія Funcom була зосереджена на створенні багатокористувацьких онлайн-ігор, тому The Park є нашим першим однокористувацьким досвідом протягом тривалого часу. Те, що спочатку планувалося як прототип, який би дав нам зрозуміти, як працюють ті чи інші ідеї на практиці, перетворилося в короткий, але змістовний жахастик, який ми дуже хочемо показати гравцям», — відзначає творчий керівник студії Джоел Білос.

Головною героїнею The Park є мати на ім’я Лорейн, син якої пропадає без вісті в таємничому моторошному парку розваг. Коли настає ніч і запалюються вогні, ви залишається сам на сам з насиченою емоціями подорожжю через парк атракціонів, де темні та зловісні втілення страхів тільки й чекають на те, щоб знайти вас.

За своїм масштабом гра невелика і розрахована на 1-2 години проходження.

Реліз має відбутися цього місяця ексклюзивно для ПК.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →