Творці System Shock 3 знайшли видавця та кошти на розробку

Компанія Starbreeze, відома своїми іграми про Ріддіка, видасть System Shock 3 на ПК та інших неанонсованих платформах і вкладе в проект 12 мільйонів доларів США.

Космічна станція «Цитадель»

Наразі гра перебуває на початковій стадії розробки. Команда проекту складається з людей, що працювали над System Shock, System Shock 2, Thief: The Dark Project і Deus Ex, а керує процесом Воррен Спектор, один із провідних розробників Deus Ex і оригінальної System Shock.

Коли гра принесе прибуток, Starbreeze отримає 120 % своєї повної інвестиції, що також включатиме витрати на рекламу, проте OtherSide Entertainment, розробник гри, повністю збереже права на інтелектуальну власність.

System Shock — рольовий бойовик від першої особи. Дія гри відбувається на космічній станції в 2072 році. Головний герой забавки — безіменний гакер, що намагається перешкодити планам штучного інтелекту SHODAN. Оригінальна гра та її продовження згодом стали джерелом натхнення для творців Deus Ex і BioShock.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • AnDy_nin.Ja

  Лучше бы они (старбриз) свои игры делали. Имхо лучший разработчик фпс (второй монолит).
  И тем не менее очень жду возвращение Шодан потому как первые две оставили просто неизгладимый след на всем моем мировосприятии.

 • Negwereth

  Гакер

  • Imp_from_DOOM

   А Хитмен должен по-ихнему называться Гитменом. Хайль Гитмен!