Ув очікуванні Call of Duty: Black Ops III

Call of Duty: Black Ops 3 — продовження Black Ops 2 — іграшки, що стала свого роду „новою сторінкою“ в історії Call of Duty. І Black Ops 1 і Black Ops 2 від студії Treyarch поклали початок новому розумінню і баченню того, що має відбуватися з персонажем „на полі бою“.

І якщо перші частини Black Ops так полюбилися ґеймерам, незважаючи на періодичні сплески активності хейтерів „Колоди“, які ностальгують за часами, коли головними лиходіями були нацисти, то що вже казати про третю… Словом, чекаємо виходу гри на PS4, PC, ну, і для решти консолей (правда, на PlayStation 3 і Xbox 360 не передбачена самітна кампанія).

Розпалені весняним трейлером Black Ops 3, який не залишивив жодних сумнівів у тому, що графіка буде істотно кращою, ніж у попередній частині, фанати творінь Treyarch з приємною сверблячкою протирають захисні окуляри. До речі пилу на окулярах зібралося чимало: після того, як відгриміли баталії Black Ops 2 спливло вже 3 роки. А значить, сумнівів немає: часу на розробку і тестування було витрачено достатньо — що однозначно пішло на користь і позначиться на якості фінального продукту.

Тож готуймося, берімо відпустку з 6 листопада 2015 (офіційна дата релізу) і підшукаймо поплічників. Як? Ми не сказали, що гра передбачає можливість спільного проходження? Ну, так от: є й такий смаколик — один з багатьох!

Гра, що стала світовим рекордом

Відгалуження Black Ops у серіалі CoD стало найуспішнішим проектом в ігровій індустрії на свій час. У 2010 році за першу добу після релізу було розкуплено 5 000 000 копій гри. До речі, хто не в курсі, попередній рекорд теж належить Call of Duty…

Ув очікуванні Call of Duty: Black Ops III | Прев'ю

То що ж обіцяє нам Black Ops 3? Окрім нового світового рекорду, звісно, адже кількість попередніх замовлень вже натякає…

З ігроладних трейлерів помітно, що у новій „Колоді“, як уже згадувалося, істотно поліпшили графіку. Не можна сказати, що в попередній частині вона була така вже й страшна, але, у всякому разі, на той час були іграшки з приємнішою картинкою.

Ніхто не буде легковажно кидатися фразами штибу „революція в 3D графіці“, „неймовірна деталізація“ тощо. Студії «Treyarch» не личить таке фанфаронство. Залучення нової аудиторії при створенні Black Ops 3 — не найважливіше для розробників. Головне — це бажання йти в ногу з часом і технологіями. Решта, як, мабуть, припустили в «Treyarch», додасться.

Що нового запропонують фанатам?

Те, що завжди відрізняло CoD від інших попкорнових бойовиків — найвищий рівень якості ігроладу — збереглося і в третій частині «Секретних операцій». Для повноти відчуттів украй рекомендується відразу опанувати техніку ковзань і підкатів, не відкладаючи це на середину сюжету.

Нова система пересування в просторі створює неповторний екшн-настрій з такими супутніми симптомами, як загострена реакція і рефлекси, виливи адреналіну і просто кайф у чистому вигляді!

Піймайте свій темп — і Вам більше не захочеться просто бігти! Ковзайте, підстрибуйте, маневруйте, здійснюйте раптові атаки — забутьте про все інше! Тримайте зв’язок з групою, кооперуйтеся, придушуйте сили супротивника за допомогою злагоджених командних дій.

Ув очікуванні Call of Duty: Black Ops III | Прев'ю

Удосконалено систему навичок персонажа: награвшись, вгамувавши першу спрагу, починайте набирати досвід і очки! Чим більше граєш — тим більше відкриваєш! Неможливо відлипнути…

Хаосу в грі стало… ні більше, ні менше, ніж у попередніх Black Ops. Але зате відчуття сумбурності тепер з’являється тільки в тих, хто дивиться на процес проходження збоку (зокрема, трейлер теж цим грішить). Але насправді від гри не втомлюєшся. Нова система пересування не набридає, наголос зроблений на старому доброму Колодному ігроладі, а ковзання зі слайдингом виступає в якості приємної фішки.

Про решту сюрпризів від чарівників з Treyarch раніше дати виходу говорити неґречно — все ж люди старалися, хотіли здивувати! Тому скажемо тільки, що в Black Ops 3 Вам буде цікаво не тільки грати, але і дивитися повтори (більше ні слова — побачите самі!).

Купити Black Ops 3 однозначно варто — якщо, звісно, не хочете проґавити одну з найочікуваніших новинок осені! Будьте в курсі, грайте в найкраще, діліться враженнями!

А замовити чи придбати Call of Duty: Black Ops 3 в один клік можна у наших партнерів із grenka.ua.

Прев’ю надано інтернет-магазином Grenka.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • В деяких місцях тексту я аж посміхався. Так розхвалили Blops III, що я подумки сказав: “татишооо”
  Непогана спроба. Але не зараховано.

  • Очікування, вони такі. Солодкі і часто оманливі. До того ж, ніхто не приховує, що матеріал публікується на правах реклами. Як воно насправді, побачимо в нашому огляді цієї гри від Людини Михайла. Він їй спуску не дасть.

  • Особисто я від крайніх двох частин серіалу (Ghosts та Adwanced Warfare) отримав щире задоволення. Попкорнові бойовички ніколи не претендували на звання інтелектуального мистецтва — це веселий і часто безглуздий атракціон. До того ж серія і справді збіса зручна для таких не юних ґеймерів, як я. Сів з ґеймпадом — і ти постійно переможець, рятуєш друзів, країни, світ і стрибаєш по локаціях, як герой Джампера.

   • Так, помітив, що це на правах реклами

    Мені подобалась серія КоД, я був фанатом майже. Остання частина, яку я із задоволенням пройшов, була Блопс ІІ. Трохи вдалось пограти у Ґоустс. Не сподобалось. Потім вдалось пройти повністю CoD: AW, але задоволення не отримав. Навіть Кевін Спейсі не врятував гру. Якщо раніше серія витягувала цікавими історіями, то у Ґоустс і AW все дуже сумно. І я вже не вірю в успіх Блопс ІІІ. Тобто фінансовий успіх для видавця буде, але гра буде лайном. Те, що я бачив на виставках всяких (Е3 і т.д) було дуже нудним.

    • UsrName

     Майже теж саме, але я зійшов ще на Ghosts. Намагався пограти у Blops2, але – така мерзота… Досі не можу зрозуміти чим вона так захопила людей… Перший Blops був гарним, але 2й мене вбив графою та вухопритягненим сюжетом.

     • Звичайно, сюжет був вухопритягненим. Але сприймати можна було. От що зараз роблять із Блопс… я не розумію. Там, мабуть, будуть вже внуки Мейсона бігати з автоматами

 • Sparrow

  !!!

 • Jobitronik

  УВ

   • Kaurn

    Такий собі аргумент .. навіть гугл випрявляє, не видаючи ніяких результатів на Ваш “ув очікуванні” .. в 10-му томі, на 361-й сторінці, в лівій колонці Академічного тлумачного словника (1970-1980) є ще багато цікавих версій слів, вірно сприйняти які зможе лише палкий шанувальник 10-го тому 361-ї сторінки лівої колонки Академічного тлумачного словника (1970-1980), що не є безсумнівним козирем їх непримінного використання поза вузьких спільнот виключно зазначених вище індивідуумів

    • Sparrow

     Словник є словник. Усе інше – ваші фантазії.