Ув очікуванні Call of Duty: Black Ops III

Автор: Grenka

Call of Duty: Black Ops 3 — продовження Black Ops 2 — іграшки, що стала свого роду „новою сторінкою“ в історії Call of Duty. І Black Ops 1 і Black Ops 2 від студії Treyarch поклали початок новому розумінню і баченню того, що має відбуватися з персонажем „на полі бою“.

І якщо перші частини Black Ops так полюбилися ґеймерам, незважаючи на періодичні сплески активності хейтерів „Колоди“, які ностальгують за часами, коли головними лиходіями були нацисти, то що вже казати про третю… Словом, чекаємо виходу гри на PS4, PC, ну, і для решти консолей (правда, на PlayStation 3 і Xbox 360 не передбачена самітна кампанія).

Розпалені весняним трейлером Black Ops 3, який не залишивив жодних сумнівів у тому, що графіка буде істотно кращою, ніж у попередній частині, фанати творінь Treyarch з приємною сверблячкою протирають захисні окуляри. До речі пилу на окулярах зібралося чимало: після того, як відгриміли баталії Black Ops 2 спливло вже 3 роки. А значить, сумнівів немає: часу на розробку і тестування було витрачено достатньо — що однозначно пішло на користь і позначиться на якості фінального продукту.

Тож готуймося, берімо відпустку з 6 листопада 2015 (офіційна дата релізу) і підшукаймо поплічників. Як? Ми не сказали, що гра передбачає можливість спільного проходження? Ну, так от: є й такий смаколик — один з багатьох!

Гра, що стала світовим рекордом

Відгалуження Black Ops у серіалі CoD стало найуспішнішим проектом в ігровій індустрії на свій час. У 2010 році за першу добу після релізу було розкуплено 5 000 000 копій гри. До речі, хто не в курсі, попередній рекорд теж належить Call of Duty…

Ув очікуванні Call of Duty: Black Ops III | Прев'ю

То що ж обіцяє нам Black Ops 3? Окрім нового світового рекорду, звісно, адже кількість попередніх замовлень вже натякає…

З ігроладних трейлерів помітно, що у новій „Колоді“, як уже згадувалося, істотно поліпшили графіку. Не можна сказати, що в попередній частині вона була така вже й страшна, але, у всякому разі, на той час були іграшки з приємнішою картинкою.

Ніхто не буде легковажно кидатися фразами штибу „революція в 3D графіці“, „неймовірна деталізація“ тощо. Студії «Treyarch» не личить таке фанфаронство. Залучення нової аудиторії при створенні Black Ops 3 — не найважливіше для розробників. Головне — це бажання йти в ногу з часом і технологіями. Решта, як, мабуть, припустили в «Treyarch», додасться.

Що нового запропонують фанатам?

Те, що завжди відрізняло CoD від інших попкорнових бойовиків — найвищий рівень якості ігроладу — збереглося і в третій частині «Секретних операцій». Для повноти відчуттів украй рекомендується відразу опанувати техніку ковзань і підкатів, не відкладаючи це на середину сюжету.

Нова система пересування в просторі створює неповторний екшн-настрій з такими супутніми симптомами, як загострена реакція і рефлекси, виливи адреналіну і просто кайф у чистому вигляді!

Піймайте свій темп — і Вам більше не захочеться просто бігти! Ковзайте, підстрибуйте, маневруйте, здійснюйте раптові атаки — забутьте про все інше! Тримайте зв’язок з групою, кооперуйтеся, придушуйте сили супротивника за допомогою злагоджених командних дій.

Ув очікуванні Call of Duty: Black Ops III | Прев'ю

Удосконалено систему навичок персонажа: награвшись, вгамувавши першу спрагу, починайте набирати досвід і очки! Чим більше граєш — тим більше відкриваєш! Неможливо відлипнути…

Хаосу в грі стало… ні більше, ні менше, ніж у попередніх Black Ops. Але зате відчуття сумбурності тепер з’являється тільки в тих, хто дивиться на процес проходження збоку (зокрема, трейлер теж цим грішить). Але насправді від гри не втомлюєшся. Нова система пересування не набридає, наголос зроблений на старому доброму Колодному ігроладі, а ковзання зі слайдингом виступає в якості приємної фішки.

Про решту сюрпризів від чарівників з Treyarch раніше дати виходу говорити неґречно — все ж люди старалися, хотіли здивувати! Тому скажемо тільки, що в Black Ops 3 Вам буде цікаво не тільки грати, але і дивитися повтори (більше ні слова — побачите самі!).

Купити Black Ops 3 однозначно варто — якщо, звісно, не хочете проґавити одну з найочікуваніших новинок осені! Будьте в курсі, грайте в найкраще, діліться враженнями!

А замовити чи придбати Call of Duty: Black Ops 3 в один клік можна у наших партнерів із grenka.ua.

Прев’ю надано інтернет-магазином Grenka.

Останні статті

Ретро-огляд Pirates! Gold

Автор: Андрій Нагорний

Pirates! Gold (1993)

Звіт з DevGAMM Kyiv 2018

Автор: Макс Калашник

DevGAMM Kyiv 2018

Найкраща ігрова музика 2017

Автор: Олег Куліков

Найкраща ігрова музика 2017

Bristar Studio: коротко про інноваторів на ниві сучасної освіти

Автор: Владислав Папідоха

Команда Bristar Studio

The Town of Light: Коли реальність страшніша за вигадку

Автор: Анна Павленко

The Town of Light

Підсумки міжнародного кінофестивалю незалежного кіно «Sundance» 2018

Автор: Владислав Папідоха

Кінофестиваль «Санденс»

Ретро-огляд Abrams Battle Tank

Автор: Андрій Нагорний

Abrams Battle Tank

Переможці 24-ої премії Гільдії кіноакторів

Автор: Владислав Папідоха

24-та Премія Гільдії кіноакторів / 24th Screen Actors Guild Awards