З’явилися ігроладні відео Attack on Titan

Учора для шанувальників всесвіту «На бій проти титанів» сталася добра новина: на YouTube-каналі Koei Tecmo з’явилися три ігроладні видива та три телевізійні ролики Attack on Titans.

Із відеороликів зрозуміло, що за основу взято оригінальну манґу і аніме-серіал. Будуть ті самі, улюблені персонажі, і пограти можна буде не лише за Ерена, а й за інших.

У викладених роликах показали лише одну локацію — місто за стінами, дуже схоже на місто із першоджерела. Невідомо, чи це єдина локація, але вона доволі простора, і в ній можна вільно пересуватися у будь-якому напрямку по вулицях і, завдяки спецмеханізмам, над дахами.

Показаний ігролад повністю зосереджений на боях із титанами (велетенськими людиноподібними потворами). Усі титани вбиваються однаково: треба завдати удару по вразливих місцях і прорубати шию нижче потилиці. За вправне і своєчасне виконання серії ударів по титану налічуються очки і видаються нагороди. Бої не виглядають аж надто швидкими, тому впорається будь-хто. Справді, хвилює те, що усі титани однакові за механікою, і такі бої можуть швидко набриднути.

Також не забуваємо про супертитана заввишки понад 50 метрів. Імовірно, це буде головний бос гри, і з ним доведеться битися якось по-особливому.

Є надія, що ігровий процес урізноманітниться іншими локаціями, і ми побачимо, наприклад, бої у лісах за стінами міста. Але краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

Нагадаємо, що Attack on Titan вийде в лютому 2016 року та буде доступна на PlayStation 3, PlayStation 4 і PlayStation Vita.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • jaguar_arx

  Гм. Ніколи не читав і не бачив першоджерела, але з роликів виглядає так ніби вони рубають на шмаття гігантських беззахисних в’язнів Освенциму.

  • Mankar

   це тільки здаєтся в манзі або аніме вони більш небезпечні подивися. Варте уваги.

   • Ага. Гра, звісно, зацікавила мене, як фаната, але оце примітивне винищення титанів зовсім не схоже на те, що переживали налякані містяни і героїчні воїни гарнізону. Титани дуже слабкі у грі.

 • Ggen

  надіюсь не заспойлерю нікому, але головний герой теж може трансформуватись, це важлива деталь, дивно, що цього немає в грі, хоча може ще не показували

 • Strange SiMoN

  В аніме і манзі титани лякали, не так просто було поциліти в їхню ахілесову п’яту, а в грі вони не лякують і винищення виглядає ну дуууже просто, надіюсь до релізу вони підправлять це

 • Святослав Харченко

  ПК знову мимо…