За додаткові мапи в Evolve не треба платити

Останнні роки розробники багатокористувацьких шутерів полюбляють продавати додаткові мапи, які випускаються вже після релізу. Причому за можливість побігати новими місцинами вони просять доволі пристойну суму. Та на щастя до цієї когорти не можна віднести розробників Turtle Rock Studios, які зараз створюють мережевий кооперативний шутер Evolve. За словами Філа Робба, творчого керівника компанії, його колектив категорично виступає проти ділення гравців на дві категорії: тих, хто купує додатковий контент і грає у нього, і тих, хто не має такої можливості. Тому розробники прийняли рішення, що всі додаткові мапи, які будуть виходити після релізу, пропонуватимуться у вигляді безкоштовних DLC.

Ми не можемо ділити спільноту, тому вирішили, що всі додаткові мапи будуть безкоштовними. Ми не хочемо, щоб когось викидало зі сервера через те, що він не придбав якийсь там додаток.

Проте без ложки дьогтю не обійшлось. Платні доповнення в Evolve все ж будуть. У них міститимуться ексклюзивні персонажі і монстри.

У нас вийдуть платні доповнення у вигляді нових персонажів і монстрів, але навіть якщо користувач їх не купував, а його друг придбав, спільна гра буде покращена відповідно до придбання одного з гравців. Хоч ви і не матимете змоги зіграти за цих персонажів, але ви безумовно будете мати можливість грати разом з ними.

Реліз Evolve запланований на 10 лютого.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →