2K не надаватиме Mafia Ⅲ журналістам до виходу

Mafia Ⅲ, що розробляється новоспеченою студією 2K Games під назвою Hangar 13 і легендарною 2K Czech, виходить вже 7 жовтня. Але видавець гри наче не надто піклується інформаційною підтримкою запускання, що мало би бути гучним. Звісно ж, хлопці потроху розкривають різноманітну інформацію, зокрема системні вимоги та перелік доповнень, але чомусь не надають іграшку журналістам, аби ті писали превʼю.

Mafia3

Джерелом трішки несподіваної новини став американський портал Polygon, що написав, як представник 2K відмовився надати гру виданню та сказав, що «2K Games вирішила не надавати гру пресі в будь-якому вигляді аж до релізу». Хоча правила гри й диктує саме 2K, цей випадок став виключенням із загальної практики. Ще дивнішою ця подія стає, якщо подивитись на список осінніх релізів 2K: поряд із Mafia Ⅲ восени виходять лише NBA 2K17 і Civilizaton 6. Остаточно ставить питання руба той факт, що дочасний доступ до шостої «Цивілізації» 2K надає без зайвих проблем. Тобто можна припустити, що видавці хвилюються, як би не зіпсувати продажі, якщо ігрова преса помітить певні недоліки. Але поки що це лише припущення.

Mafia Ⅲ — пригодницька відеогра, головний герой якої бажає помститися італійським мафіозі, задля чого створює власну кримінальну імперію.

Читайте також

Розробники Mafia III помітно скоротили штат працівників

Mafia: The City of Lost Heaven знову продається, але тільки у GOG

PlayNews #297 — Mafia III, Mass Effect: Andromeda…

Обираємо ігровий момент року | PUGA 2016

Обираємо героя року | PUGA 2016

Обираємо історію року | PUGA 2016

Обираємо екшн року | PUGA 2016

Відеоогляд Mafia III

Популярне