Анонс оновлення All-Star для LawBreakers

Не зважаючи на не дуже вдалий старт проекту від Boss Key Productions, його відчайдушно намагаються втримати на плаву. Анонсовано оновлення під назвою All-Star, що привнесе в LawBreakers немалу кількість нового контенту.

Помітним доповненням до гри стануть дві нові мапи: Gateway (стадіон, що плаває поміж хмар), а також Redfalls Blood Moon, яка, несподівано, є варіацією оригінальної Redfalls.

Проте найвагомішим елементом доповнення LawBreakers стане Boss Leagues — режим, якого гравці просили з моменту виходу гри. Його ідея полягає в тому, що ви змагатиметесь з іншими гравцями в рейтингових матчах (фактично дуелі). Всього буде 6 рангів і в кінці кожної сутички ви матимете шанс отримати підвищення, яке залежатиме від кількості набраних вами балів. Дата початку повноцінного першого сезону поки не відома, але розробники планують почати тестування відразу після виходу оновлення.

All-Star слід очікувати 19 жовтня. Стане оновлення рятувальним колом чи прощальними сурмами для гри — побачимо незабаром, але поки її показники геть невтішні.

Читайте також

Кліфф Блежинські — толерантність та провал LawBreakers

Творці Law Breakers визнали невдачу і уже презентували новий проект

Radical Heights

Обираємо шутер року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Порадник ґеймера: Серпень 2017

Шалена динаміка в новому ігроладному трейлері LawBreakers

PlayNews #234 — PlayStation VR, Dota 2, Magicka Mayhem…

PlayNews #208 — Divinity: Original Sin 2, LawBreakers…

Перший ігролад LawBreakers

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: