Творці Law Breakers визнали невдачу і уже презентували новий проект

LawBreakers уже на старті не зміг привабити достатньої кількості людей і його онлайн планомірно падав, сягнувши позначки у «3 людини на сервері» за два місяці після виходу гри. Проте його творці, на чолі зі славнозвісним Кліфом Блежинскі, не хотіли визнавати провал донедавна. Днями Boss Key Productions оголосили про те, що більше не випускатимуть оновлень до LawBreakers і натомість зосередять усі свої сили на анонсованому учора проекті — Radical Heights.

Radical Heights — це представник жанру королівська битва, що вирізнятиметься на фоні конкурентів стилістикою та велосипедами. Події гри розгортатимуться у альтернативному Лос-Анджелесі, у 80-ті роки, де героям доведеться стати учасниками телешоу, правила якого такі ж, як і у інших представників жанру. Розповсюджується Radical Heights за умовно безкоштовною моделлю, яка передбачає можливість придбання додаткових прикрас для персонажа за реальні гроші.

Зіграти у Radical Heights ви можете уже зараз, гра вийшла у дочасний доступ Steam. Та попереджаємо відразу, відгуки у неї не найкращі.

Читайте також

Кліфф Блежинські — толерантність та провал LawBreakers

Обираємо шутер року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Анонс оновлення All-Star для LawBreakers

LawBreakers

Порадник ґеймера: Серпень 2017

Шалена динаміка в новому ігроладному трейлері LawBreakers

PlayNews #234 — PlayStation VR, Dota 2, Magicka Mayhem…

PlayNews #208 — Divinity: Original Sin 2, LawBreakers…

Перший ігролад LawBreakers

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: