Компанія-видавець Perfect World позбувається Runic Games

Hob

Вчорашній день був сповнений подіями. Проте якщо Blizzard розважали публіку Blizzcon 2017 свіжими новинами, жартами та майбутніми нововведенянми, то в іншій частині світу закрили Runic Games та скоротили штат Motiga до мінімуму.

Runic Games відома серед гравців за діабло-подібними ролівками Torchlight та нещодавній Hob. Її ігри не були чимось надзвичайними, хоча другу Torchlight у певний момент називали Diablo III, якого очікували фанати”. Ці забавки знаходили свою аудиторію та захоплювали гравців у свої тенета на довгі години. Учора Perfect World, власник Runic Games, оголосила про закриття студії. Пояснюється це тим, що компанія бажає зосередитися на масових багатокористувацьких іграх і не зацікавлена у самітніх забавках.

Motiga — студія-розробник багатокористувацької моби Gigantic, що не здійснила прориву, але своїх шанувальників має. Минулого року Perfect World хотіли закрити студію, але її керівництво зуміло викрутитись і студія залишилась на плаву задля закінчення розробки Gigantic та її подальшої підтримки, проте штат їй все ж підрізали. Цьогоріч старий трюк не вдався, Perfect World прийняли остаточне рішення скоротити штат до мінімуму, залишивши тільки невелику команду розробників задля підтримки їхнього дітища. Станеться це незабаром, тому що значна частина команди й досі працює над останнім доповненням до гри, після виходу якого покине студію.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Знову повторюють за Diablo: мобільна Torchlight близька до релізу

torchlight infinite

Embracer Group купить Perfect World, видавництво коміксів Dark Horse та вже купила студію 3D-анімації DIGIC Pictures

Embracer Group

У EGS безкоштовно роздають Torchlight II

Отримайте Torchlight 2 безкоштовно та назавжди

Отримайте Drawful 2, Gone Home та Hob безкоштовно та назавжди!

Анонсовано Torchlight 3!

Steam тепер і в Китаї

Steam

Gigantic помре влітку, якщо ви ще про нього пам’ятаєте

Gigantic

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: