web analytics

Apex Legends втрачає популярність через жадібність Electronic Arts

Відома королівська битва Apex Legends від Respawn Entertainment почала поступово втрачати популярність і все частіше розчаровувати власних шанувальників. Проблеми, на які гравці скаржаться роками, ігноруються, а ось про нові способи монетизації ніколи не забувають, про що слід подякувати видавництву Electronic Arts.

За останній місяць кількість негативних відгуків гри в Steam почала перевищувати позитивні й наразі складає 44%, а загальний рейтинг впав до 77%. Додатковий шквал критики з’явився через нещодавні зміни в бойовій перепустці, яку розділили на дві окремих без можливості придбати її за отриману ігрову валюту, що неприємно контрастує з іншими подібними іграми. А ще ж не забувайте, що на відміну від інших ігросервісів, у Apex Legends бойова перепустка триває не сезон, а пів сезону, тож за повний набір приємнощів треба буде викласти 20 доларів за звичайну платну перепустку й аж 40 доларів за Преміум+.

Інша одвічна біда — чітери. Проблема нечесних гравців переслідує Apex Legends з самого релізу й досі не була вирішена навіть частково. Востаннє скандал на цю тему розгорівся під час проведення турніру офіційної ліги ALGS, де хакер наділив учасників різноманітними чітами в прямому ефірі. Розробники запевняли, що причиною зламу була вразливість у системі Easy Anti-Cheat, але потім виявилося, що це сама гра мала критичні дірки в своєму захисті. І схоже, що з того часу ситуація не надто покращала.

Також у червні цього року середній онлайн Apex Legends в Steam склав 139 736 гравців — це найнижчий показник із грудня 2021, коли він налічував 122 108 гравців згідно Steam Charts.

Нагадаємо, що Electronic Arts двічі провела скорочення тестувальників Apex Legends, спершу звільнивши понад 200 співробітників, а потім ще близько 40 працівників.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

EA Sports FC 25 дасть можливість тонко налаштовувати поведінку гравців

p.ua.fc25

Анонсовано роуґлайк-спіноф Orcs Must Die! Deathtrap з українською локалізацією

Orcs Must Die! Deathtrap

Горор The Casting of Frank Stone за всесвітом Dead by Daylight вийде у вересні

the casting of frank stone

Творці Dauntless скасували фентезійний аналог Minecraft

project dragon

Сиквел шутера Aliens Fireteam Elite 2 може вийти в 2025 році

aliens fireteam elite 2

Творці The First Descendant приберуть плагіат на Destiny 2

the first descendant

Hunt: Showdown отримає глобальне оновлення та зниження ціни

hunt showdown

Tencent закриває ігросервіс Synced через рік після випуску

Synced