ASBIS HUB 2018: Перша в Україні ІТ-конференція, яку модеруватиме штучний інтелект

«Тенденції. Можливості. Інновації» — саме під таким девізом у Києві 21 червня відбудеться масштабна конференція, темою якою буде цифрова трансформація продуктів, рішень, компаній та бізнесу — ASBIS HUB 2018. Tech Talks.

ASBIS HUB 2018. Tech Talks — комунікаційна платформа для дискусій про нові тенденції у розвитку технологій, де ви зможете познайомитися з ключовими експертами, лідерами думки та медіа у галузі інформаційних технологій. Протягом дня у столичному КВК Парковий представники державної влади, експерти та представники бізнесу обговорять ключові напрямки стратегії розвитку України у цифрову епоху.

На ASBIS HUB 2018. Tech Talks представлять презентації новинок та сучасних рішень: від штучного інтелекту та машинного навчання до кібербезпеки. Експерти-практики розкажуть про вплив інформаційних технологій на трансформації в управлінській сфері на прикладі екосистем бізнесу, країн та міст.

ASBIS HUB 2018. Tech Talks зібрав відомих та авторитетних спікерів: офіційних представників Національного Банку України, державних діячів, експертів міжнародного ІТ-бізнесу, спеціалістів з кібербезпеки тощо. Серед них: Сергій Ніколайчук (НБУ), Сергій Фурса (Dragon Capital), Юрій Назаров (Смартсіті Київ), Тетяна Прокопчук, Роберт Зелді (ACC), Андрій Свірський (GFK), Малик Ісламов (Oracle Net Suite RCIS) та інші.

Усього у конференції ASBIS HUB 2018. Tech Talks візьмуть участь близько 400 власників та керівників вищої ланки із 150 компаній. Конференція відбудеться 21 червня у м.Києві, КВК Парковий (вул. Паркова дорога, 16а).

Будемо на ній і ми, тому не оминайте увагою ASBIS HUB 2018. Tech Talks, там і почуємося.

Читайте також

ASBIS став офіційним дистриб’ютором TYAN

TYAN

Сучасні цифрові рішення наближають українську школу до європейських стандартів

Prestigio Multiboard

У Києві пройшла ІТ-конференція ASBIS HUB 2018. За участі PlayUA, звісно ж

ASBIS HUB 2018

Розпочався продаж Prestigio Wize Q3 — доступного безрамкового смартфона

Вже встигли пограти в Apex Legends? І як вам?

Apex Legends

Анонс та реліз Apex Legends — королівської битви від Respawn Entertainment

Apex Legends

Приєднуйся до Lviv Game Dev Conference 2019 у березні!

Lviv Game Dev Conference 2019

Минулого року українці витратили на відеоігри майже $180 мільйонів

Newzoo

Популярне