ASBIS став офіційним дистриб’ютором TYAN

Асортимент серверних рішень, представлений найбільшим IT-дистриб’ютором ASBIS, розширився завдяки появі в його портфелі бренду TYAN. Згідно з контрактом компаній ASBIS і TYAN, ASBIS став офіційним постачальником продуктів TYAN в регіони ЕМЕА, СЕЕ, МЕТА. Зокрема серверні рішення TYAN будуть представлені на ринках ЕМЕА – у Центральній і Східній Європі, країнах Балтії, на пострадянському просторі, на Близькому Сході і в Африці.

TYAN є провідним серверним брендом MiTAC Computing Technology Corporation під керуванням MiTAC Group. Він розробляє, виробляє і продає передові технології платформ і продуктів для серверних рішень. Продукти TYAN затребувані OEM-виробниками, VAR, системними інтеграторами і посередниками по всьому світу. TYAN виробляє рішення для широкого спектру додатків: серверних пристроїв, високопродуктивних обчислювальних центрів, центрів зберігання даних на базі гіпермаркетів, центрів зберігання даних і забезпечення безпеки.

Ми дуже раді співпраці з ASBIS і впровадженню серверних рішень TYAN на ринки EMEA. Це партнерство зміцнить представленість бренду і поліпшить обслуговування наших клієнтів на ринках EMEA. Ми виробляємо масштабовані, високоінтегровані і надійні продукти та розраховуємо отримати нові можливості для бізнесу через дистриб’юторські канали ASBIS.

Роббі Лін, старший директор бізнес-підрозділу TYAN

Партнерство з TYAN розширює лінійку серверних пропозицій ASBIS і надає нашим клієнтам надійні платформи для створення масштабованих і легко керованих рішень для хмарних інфраструктур, великих даних і технологій глибокого навчання

Георгій Саприкін, менеджер з маркетингу продуктів ASBIS Enterprises

Представленість серверних платформ TYAN і рішень для зберігання даних у холдингу ASBIS допоможе нашим клієнтам краще зосередитися на розвитку їх діяльності і спектрі послуг, що надаються

Олег Мельник, керівник відділу рішень компанії АСБІС-Україна

Читайте також

Kingston Digital презентувала нову лінійку SSD-накопичувавчів DC500R

Kingston

Сучасні цифрові рішення наближають українську школу до європейських стандартів

Prestigio Multiboard

У Києві пройшла ІТ-конференція ASBIS HUB 2018. За участі PlayUA, звісно ж

ASBIS HUB 2018

ASBIS HUB 2018: Перша в Україні ІТ-конференція, яку модеруватиме штучний інтелект

ASBIS HUB

Розпочався продаж Prestigio Wize Q3 — доступного безрамкового смартфона

Творці Amnesia оприлюднили вихідний код ігор серії

У Microsoft Flight Simulator з’явиться деталізована Японія

Microsoft Flight Simulator

Grand Theft Auto 3 запустили на Nintendo Switch

gta 3

Популярне