Сучасні цифрові рішення наближають українську школу до європейських стандартів

ІМЗО рекомендував до використання в освітніх закладах України інтерактивні панелі, що дозволяють проводити навчання на якісно новому рівні.

Ключова реформа Міністерства освіти і науки УкраїниНова українська школа (НУШ) – набирає обертів. Організація сучасного освітнього простору визначена одним із важливих елементів модернізації школи. Нові IT-технології та мультимедійні засоби навчання активно впроваджуються в українських школах. Черговим кроком у цьому процесі став висновок Інституту модернізації змісту освіти (ІМЗО) про використання сучасних інтерактивних дисплеїв у навчальних закладах. 27 червня 2018 року гриф ІМЗО отримали пристрої Prestigio MultiBoard. Увесь модельний ряд інтерактивних панелей визнаний таким, що відповідає педагогічним вимогам і може бути рекомендований до використання в освітньому процесі.

Інтерактивні панелі Prestigio MultiBoard мають широкий спектр можливостей і виводять навчальний процес на якісно новий рівень. Інновація дозволяє керувати зображенням, створювати інтерактивні уроки та нові елементи, писати будь-яким непрозорим предметом простим дотиком до сенсорного екрану або через додатки для мобільних пристроїв. Використання ілюстрацій і відео в навчанні спрощує сприйняття інформації. А можливість користуватися екраном колективно (працювати з ним може одночасно до 4 осіб) додатково залучає дітей в освітній процес. Пристрій має зрозумілий інтерфейс, що робить інтерактивну панель простою у використанні як викладачами, так і учнями.

Важливою характеристикою Prestigio MultiBoard є безпека для дітей. А також у пристрої протиударний корпус, який дуже складно пошкодити в процесі експлуатації. Більше того, інтерактивні панелі не мають обмежень по освітленості приміщення, що важливо для збереження зору.

Пристрої бренду Prestigio – першопрохідці в категорії інтерактивних панелей в Україні. Знайомити ринок з абсолютно новим для нього продуктом – серйозний виклик, який несе великі можливості як для бренду, так і для суспільства. Ми раді запропонувати українським школам пристрої, що є комплексними рішеннями, без прихованих витрат на додаткові пристрої, на продовження ліцензії або навчальні матеріали. Це особливо важливо при застосуванні в системі освіти. Один раз купуючи продукт, навчальний заклад може бути впевненим, що додаткових коштів для використання не знадобиться. А розвинена партнерська мережа дозволяє задовольнити потреби в пристроях, їх установленні, налаштуванні, навчанні та гарантійному обслуговуванні в кожному місті України в короткі терміни. Понад 120 шкіл Львова вже використовують Prestigio MultiBoard. Позитивні відгуки отримані як від учнів, так і від вчителів. При цьому педагоги абсолютно різного віку вважають інтерактивні панелі зручними і простими у використанні.

Олег Мельник, керівник відділу проектної дистрибуції АСБІС-Україна та дистриб’ютора Prestigio в Україні

Застосування інтерактивного екрану не є межею технічних можливостей з модернізації навчального процесу. За умови наявності в усіх учнів цифрових пристроїв, таких як: планшети, ноутбуки або стаціонарні комп’ютери, установка спеціально розробленого програмного забезпечення mClass відкриває додаткові інтерактивні функції. Програмне забезпечення дозволяє об’єднати всі пристрої учнів, виконувати завдання просто з місця з відображенням на інтерактивному дисплеї, отримувати автоматизовану аналітику результатів контрольних робіт і тестувань. Більше інформації про Prestigio Multiboard можна знайти за посиланням.

Читайте також

Kingston Digital презентувала нову лінійку SSD-накопичувавчів DC500R

Kingston

ASBIS став офіційним дистриб’ютором TYAN

TYAN

У Києві пройшла ІТ-конференція ASBIS HUB 2018. За участі PlayUA, звісно ж

ASBIS HUB 2018

ASBIS HUB 2018: Перша в Україні ІТ-конференція, яку модеруватиме штучний інтелект

ASBIS HUB

Розпочався продаж Prestigio Wize Q3 — доступного безрамкового смартфона

Baldur’s Gate 3 точно не вийде в 2021

Що подивитись на Тижні швейцарського кіно онлайн?

Арт-челендж “Містична локація” від AB Games, Wacom та Games Gathering

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: