Бабуся-вбивця проти тоталітаризму! 10 хвилин ігроладу Watch Dogs Legion

Колишній шпигун, вихователька дитсадка, планокур, хіпстер-програміст чи навіть звичайна пенсіонерка (яка замолоду була найманим вбивцею) — у Watch Dogs Legion без перебільшення кожен мешканець Лондона майбутнього може стати героєм. Клінт Гокінг (творчий керівник Far Cry 2) і його команда кілька років працювали над справді інноваційною системою, яка дозволить гравцеві взяти під контроль будь-якого NPC у грі, за винятком поліцаїв. Вони матимуть неповторну зовнішність, кілька різних видів анімацій та озвучення, унікальний набір здібностей і пасивних характеристик, соціальні зв’язки та передісторію.

І що найважливіше — всі вони смертні. Щойно один підконтрольний персонаж загине, ви зможете обрати, ким із “завербованих” проходити гру далі. Ну і звісно, ж що більше лондонців ви завербували, то ширшими будуть ваші тактичні можливості в боротьбі з тоталітарним режимом.

Власне, під час конференції Ubisoft розробники не просто обмежились трейлером, а й показали 10 хвилин гри, де продемонстрували систему “Легіону” в дії:

До всього, розробники запевнили, що у Watch Dogs Legion нас чекає оновлена бойова система, поліпшене кермування та й загалом чимало графічних поліпшень. Звісно, чимало речей у грі залишилося поза увагою і тим паче невідомо, як за такої системи будуть справи з основною кампанією — більше подробиць нам розкриють у прийдешні місцяці. А поки вражаймося автентичним британським бабусям-убивцям і пам’ятаймо, що побачене — лише верхівка ігроладного айсберга.

Тож чекаємо 6 березня 2020 року — саме тоді Watch Dogs Legion вийде на ПК і домашніх консолях.

Читайте також

У Watch Dogs Legion не вийде пограти на 3 дні раніше

watch-dogs-legion

Ubisoft Forward у виконанні PlayUA

В мережу потрапили нові скріншоти Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion

Ексклюзивні новини та анонси: що покажуть на Ubisoft Forward

Ubisoft Forward

Отримайте Watch Dogs і The Stanley Parable безкоштовно та назавжди!

Ubisoft випустить п’ять ААА-ігор за наступний рік

На Watch Dogs Legion та ще кілька ігор Ubisoft доведеться зачекати

Що показали Google Stadia на Gamescom

Google Stadia Gamescom 2019

Популярне