Watch Dogs: Legion та Immortals Fenyx Rising за 150 гривень. Що придбати на розпродажі у EGS?

Якщо ви проґавили старт розпродажу MEGA Sale, який розпочався у Epic Games Store 20 травня, тоді саме час придбати собі декілька ігор за доступними цінами. Як і під час попередніх розпродажів, у вас є можливість викристати купон на 300 гривень при кожній новій покупці (оновлюється), якщо бажаний вами проект коштує більш ніж 400 вічноукраїнських папірців. Розпродаж триматиме до 17 червня. Підтримати нас можна, використавши промокод “PLAYUA” при оформленні замовлення.

Перш за все, радимо звернути увагу на ігри Ubisoft. Деякі з них, наприклад, Watch Dogs: Legion та Immortals Fenyx Rising можна купити за приблизно 150 гривень. Нагадуємо, що ці ігри після покупки прикріплюються і до вашого акаунту Ubisoft Connect.

Зверніть увагу на новинки, які з урахуванням купону можна придбати за майже вдвічі меншу ціну. Cyberpunk 2077 та Red Dead Redemption 2 також є у цьому списку.

Не забувайте про безліч інших ігор на кшталт Alan Wake або Assassin’s Creed, які можна придбати за ціною декількох буханок хліба. Ще раз нагадуємо, що ви можете підтримати нас, ввівши при оформленні покупки промокод “PLAYUA“. Дякуємо за підтримку та приємної гри.

Читайте також

Epic Games Store роздає Control

У Red Dead Online з’явиться можливість грабувати ферми

Assassin’s Creed: як створювали франшизу | Історія розробки Assassin’s Creed (Nikattica)

Оприлюднено ігролад Cyberpunk 2077, датований 2013 роком

cyberpunk 2077

Epic Games Store роздає Frostpunk

Genshin Impact з’явиться в Epic Games Store за тиждень

Genshin Impact

Epic Games Store роздає Among Us

Red Dead Redemption 2 запустили у віртуальній реальності

Red Dead Redemption 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: