Бен Аффлек зіграє Бетмена в другому “Аквамені”

Переніс “Флеша” (The Flash) ще на рік, цього разу через Езру Міллера і його проблеми з законом, пустив круги на воді по всьому кіновсесвіті DC. Але є від цього і певний позитив, бо вічно втомленого Бена Аффлека вдалося вговорити ще раз зіграти Бетмена, після того як він зарікся грати цю роль поза “Флешем”. Честь першим про це повідомити випала Джейсону Момоа, який запостив фотографію Аффлека зі свого трейлеру під час зйомок.

Новина про повернення Аффлека це конче потрібний зараз другому “Аквамену” піар після того як Ембер Герд скоріше за все доведеться вирізати з фільму після того як вона програла в суді колишньому чоловіку Джонні Деппу і виявилося що свідоцтва домашнього насилля з боку останнього сфабриковані. Хоча Warner Bros. все-таки вирішили ризикнути з Герд, її поява в фільмі може викликати ризик пікетування фільму, тому її роль (якщо вірити інсайдерській інформації) була скорочена до 10 хвилин і відзнята так, щоб її можна було вирізати без втрат для сюжету.

Однак Герд не єдина, хто буде вирізаний з цього фільму. Як виявилось, Бетмен завжди повинен був бути у цьому фільмі, однак в цій ролі вже встиг відзнятись… Майкл Кітон. Що б там не відбувалося, те що “Флеш” тепер виходить після другого “Аквамена” зробило б появу Кітона в ролі Бетмена з паралельного всесвіту логічною дірою, тож на тому ж приблизно місці відзняли ще Аффлека. Кітона, втім, не збираються вирізати з “Бетдівчини” (Batgirl), яку робили як ексклюзив для HBO Max, але наразі вирішили випустити в кінотеатрах принаймні поза США.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Suicide Squad: Kill the Justice League не виправдала очікувань Warner Bros., проте гру продовжать розвивати

suicide squad harley

Вдала історія з елементами ігросервісу — Огляд Suicide Squad: Kill the Justice League

suicide squad: kill the justice league

Продюсер «Людини-павука: Крізь Всесвіт» показав концепт-арти фільму про Бетмена майбутнього

batman beyond in spider-verse style

Магія великих грошей. Підбірка найкращих рекламних роликів з Super Bowl 2024

p.ua.super bowl

Критики та гравці розійшлися в думках – оцінки Suicide Squad: Kill the Justice League за першу добу

suicide squad

Джокер стане героєм першого сезону Suicide Squad: Kill The Justice League

p.ua.suicide squad kill the justice league

Suicide Squad від Rocksteady зможе врятувати тільки сюжетна кампанія

suicide squad kill the justice league clip reveals the inclusion of lex luthor

Ґаль Ґадот не повернеться до ролі Диво-жінки в кіновсесвіті DC

wonder woman 1920 x 1080 background vmootmpotrb0yvlm