Бен Аффлек зіграє Бетмена в другому “Аквамені”

Переніс “Флеша” (The Flash) ще на рік, цього разу через Езру Міллера і його проблеми з законом, пустив круги на воді по всьому кіновсесвіті DC. Але є від цього і певний позитив, бо вічно втомленого Бена Аффлека вдалося вговорити ще раз зіграти Бетмена, після того як він зарікся грати цю роль поза “Флешем”. Честь першим про це повідомити випала Джейсону Момоа, який запостив фотографію Аффлека зі свого трейлеру під час зйомок.

Новина про повернення Аффлека це конче потрібний зараз другому “Аквамену” піар після того як Ембер Герд скоріше за все доведеться вирізати з фільму після того як вона програла в суді колишньому чоловіку Джонні Деппу і виявилося що свідоцтва домашнього насилля з боку останнього сфабриковані. Хоча Warner Bros. все-таки вирішили ризикнути з Герд, її поява в фільмі може викликати ризик пікетування фільму, тому її роль (якщо вірити інсайдерській інформації) була скорочена до 10 хвилин і відзнята так, щоб її можна було вирізати без втрат для сюжету.

Однак Герд не єдина, хто буде вирізаний з цього фільму. Як виявилось, Бетмен завжди повинен був бути у цьому фільмі, однак в цій ролі вже встиг відзнятись… Майкл Кітон. Що б там не відбувалося, те що “Флеш” тепер виходить після другого “Аквамена” зробило б появу Кітона в ролі Бетмена з паралельного всесвіту логічною дірою, тож на тому ж приблизно місці відзняли ще Аффлека. Кітона, втім, не збираються вирізати з “Бетдівчини” (Batgirl), яку робили як ексклюзив для HBO Max, але наразі вирішили випустити в кінотеатрах принаймні поза США.

Читайте також

Batman: Caped Crusader від Дж. Дж. Абрамса перелітає на Amazon

batman caped crusader2c color copy.0

Suicide Squad перенесли через “неочікувано негативну” реакцію фанатів

suicide squad kill the justice league clip reveals the inclusion of lex luthor

«Аквамен і загублене королівство» — найгірший фільм DC?

aquaman 2

Життя як енциклопедія трюків: помер легендарний каскадер Джеймс Вінберн

halloween1

Помер Кевін Конрой, легендарний голос Бетмена

Бетмен

Хто взяв головні Еммі 2022 року і чому це не “Краще подзвоніть Солу”?..

Primetime Emmy Awards

MultiVersus — Smash Bros для бідних? (Перші враження)

MultiVersus

“Бетґерл” ймовірно отримає кінореліз за межами HBO Max

Бетдівчина

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: