Безкоштовний шутер XDefiant від Ubisoft вийде в кінці травня
Компанія Ubisoft несподівано повідомила, що безкоштовний мультиплеєрний шутер XDefiant вийде за неповні три тижні — 21 травня на Playstation 5, Xbox Series X|S і ПК у Ubisoft Connect.
Саме в цей день почнеться нульовий сезон, який матиме увесь контент, доступний під час стрес-тесту серверів. Кожні три місяці стартуватиме новий сезон із новими видами зброї, мапами й бойовими пропусками. План підтримки гри контентом на перший рік представлено нижче.
Також нагадаємо, що XDefiant має офіційну українську локалізацію.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!









