Blizzcon 2015 — день 1

Ось і відгримів перший день виставки Blizzcon 2015. І з цієї нагоди ми вирішили згадати,що саме було показано ґеймерам з усього світу у цей день.

Warcraft

Перш за все потрібно згадати епічний трейлер кіноадаптації Warcraft, який своїм виглядом ніби каже “Ну і де ваші перстні?”.

[youtube id=”kHK_zmdgyO0″]

Вихід фентезійного блокбастеру запланований на літо 2016 року. Така сама дата виходу запланована і для нового аддону для World of Warcraft: Legion, трейлер якого теж був продемонстований учора.

[youtube id=”eYNCCu0y-Is”]

Hearthstone: The League of Explorers

Не забули у Blizzard і про свою надпопулярну карткову гру Hearthstone, анонсувавши для неї нову пригоду під назвою “Ліга дослідників”.

Вступайте в Лігу дослідників і вирушайте назустріч кращим пригодам у своєму житті! Дослідіть найзагадковіші місця розкопок в Азероті в пошуках стародавніх скарбів. Разом з Бранном Бронзобородим, знаменитим мисливцем за скарбами, і його загоном відважних археологів вам належить шукати старовинний артефакт – Посох Створення. Тільки пам’ятайте, що за ним полюєте не тільки ви. Інші теж вийшли на його слід. Вам потрібно буде так розігрувати карти, щоб завжди бути на крок попереду суперників. Не можна допустити, щоб Посох Створення потрапив у чужі руки!

Обтрусіть як слід старий фетровий капелюх, пакуйте карти – і вперед, назустріч пригодам!

[youtube id=”wmu0XXpUYog”]

Пригода стане доступною вже 12 листопада.

Starcraft II: Legacy of the Void

Не залишили без уваги і легандарну RTS — Starcraft II. Так доповнення під назвою Legacy of the Void обзавелося красивим трейлером запуску.

[youtube id=”8UyMAPr-G44″]

Вихід доповнення відбудеться 10 листопада.

Але на цьому новини по Starcraft не закінчуються. Адже Blizzard додатково анонсували нове DLC під назвою Nova Covert Ops. Головним героєм доповненняя стане, як не дивно, Нова, події  будуть відбуватися одразу ж після Legacy of the Void, і розповідатимуть про рух Defenders of Man, які всіма силами хочуть знищити Зерґів та Протосів.

[youtube id=”NImK4R5wEfg”]

Розробники обіцяють, що DLC принесе у гру нові механіки, але нічого нового у мультиплеєр додано не буде. Вихід Nova Covert Ops запланований на весну 2016-го року.

Heroes of the Storm

Як гра у якій змагаються за перемогу найвидатніші войни всесвітів Blizzard, могла залишитися без оновлення? А ніяк — сказали в Blizzard, і підготували трейлери Heroes of the Storm , в яких демонструються нові герої, поля битв та арени.

[youtube id=”y18vYBt8zKM”]

[youtube id=”qRQmvyAmIRw”]

[youtube id=”tdUTmQvDNwg”]


Перший день виставки виявся насиченим, і попереду у нас ще багато новин по Blizzcon 2015, тому слідкуйте за сторінками PlayUA, і ви не проґавите нічого цікавого.

Читайте також

Blizzard повністю йде з Китаю

Blizzard перепрошує за невдалий старт Overwatch 2

Overwatch 2

У WoW заблокували українську гільдію. Знову все через назву

World of Warcraft Burning Crusade

Головний дизайнер героїв Overwatch 2 звільнився з Blizzard

У мережу потрапили 43 хвилини ґеймплею Diablo IV

Diablo 4

WoW: Wrath of the Lich King Classic вийде наприкінці вересня

wow lich king

Heroes of the Storm більше не отримуватиме нового контенту

Heroes of the Storm

Warcraft III: Reforged врешті отримає рейтинговий режим гри

Warcraft III: Reforged

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: