Джейсон Шраєр випустить свою нову книгу в росії, пообіцявши віддати прибуток на допомогу Україні

Лише вчора журналіст і автор бестселерів за версією New York Times Джейсон Шраєр анонсував свою нову книгу PLAY NICE: The Rise, Fall, and Future of Blizzard Entertainment. Проте вже сьогодні радість від цієї новини була прикро зіпсована звісткою про те, що письменник вирішив не позбавляти росіян можливості прочитати його нове творіння. А щоб знизити рівень невдоволення своїх читачів та очистити своє ім’я від цього сумнівного рішення, він повідомив, що усі грощі зароблені на продажі будуть перераховані на гуманітарну допомогу Україні.

Я довго розмовляв з цього приводу зі своїми агентами, і ми зрештою вирішили, що несправедливо позбавляти російських читачів моїх книг. Тому ми видаємо книги російською мовою, а гонорари передаємо українській гуманітарній допомозі

йдеться у дописі Джейсона Шраєра

З одного боку, все ж таки це фінансова допомога українцям, які через агресію сусідньої недодержави втратили майно, здоров’я та близьких. Проте чи врахував Шраєр митний збір та податки від продажу його творінь, що відправляться прямісінько у бюджет московії, а звідтіля на купівлю і створення ракети та бомб, які скидуватимуть пілоти, які також отримують зарплатню від держави, на міста та селища України? Цей факт повністю нівелює доброчинні внески, адже це те саме, що гасити пожежу бензином.

Тож можна делікатно донести цю думку до журналіста у коментарях, щоб, можливо, він змінив своє рішення та відмовився від співпраці з терористами й злочинцями.

Ви фактично вирішили підтримати нацистів 202x, поки вони винищують своїх сусідів, гарний крок

прокоментував @vicesam

Схоже, ви б радше позбавили українських читачів життя, ніж російських читачів своєї книги. Будь ласка, обдумайте своє рішення.

коментар Романа Бугайчука, редактора видавництва MAL’OPUS

Через велику кількість негативних коментарів, Джейсон Шраєр наступного дня від публікації видалив свій допис.

Нагадуємо, книга PLAY NICE: The Rise, Fall, and Future of Blizzard Entertainment розкриє історію компанії від її створення, розквіту та випуску культових ігор, до прикрих помилок та агресивного поглинання Activision.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Джейсон Шраєр анонсував нову книгу — про розквіт і занепад Blizzard Entertainment

activision blizzard

Стартувало попереднє замовлення 4 тому «Аптеки ароматів»

p.ua.Аптека Ароматів

Mal`opus готує переклад легендарної книжки «Володарі DOOM»!

30 aniv doom

Відкрито передзамовлення на книгу «Warhammer 40.000. Єресь Гора»

1Єресь Гора

[ОНОВЛЕНО] AMD прибрала Україну зі списку підсанкційних держав

amd logo circuit background 1200x628 1

Відкрито передзамовлення одразу на три книги за франшизами Warhammer 40.000 та World of Warcraft

World of Warcraft

«Світ гри Diablo» продемонструє моторошний світ Санктуарію українською. Відкрито передзамовлення

Diablo

І нащо та двійка? За новий PVE контент в Overwatch 2 доведеться заплатити

overwatch 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: