CD Projekt RED випустила безкоштовний комікс до DLC Cyberpunk 2077

Компанія CD Projekt RED випустила безкоштовний комікс «Десятка мечів», який доступний українською мовою, до свого майбутнього DLC Phantom Liberty для Cyberpunk 2077. На 23 сторінках цього коміксу ви можете ознайомитися з передисторією до доповнення 2.0 «Ілюзія свободи» і насолодитися цікавою історією, що розгортається у жорстокому світі кіберпанку.

Щоб отримати комікс задарма, для початку необхідно забрати код на офіційному сайті гри Cyberpunk 2077, натиснувши Download Goodies. Після цього відкриється перелік усіх доступних безкоштовних цифрових скарбів, як приурочених до випуску нового доповнення, так і до основної гри, якщо ви пропустили їх раніше, то забирайте і їх. Знайдіть там Digital comic, і натисніть на Get your code (отримати код) під ним. Половина шляху пройдено! Тепер переходимо до наступного етапу, який розпочинається на сторінці Dark Horse Digital (можна відкрити у браузері, або ж встановити застосунок на iOS чи Android). Після авторизації або короткої реєстрації, у відповідному полі вписуєм отриманий код. І вуаля, комікс, який розкриває передісторію доповнення «Ілюзія свободи», вже у ваших руках.

А якщо коміксу вам буде замало, ви можете прочитати про перші враження від оновлення 2.0 для Cyberpunk 2077 і додану разом з ним українську локалізацію, вже просто зараз.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Утеча з Найт-Сіті. Огляд Cyberpunk 2077: Ілюзія свободи

Cyberpunk 2077: Ілюзія свободи / Phantom Liberty

Стрім-читання робіт із Ukrainian Visual Novel Jam 3 (ч.5)

visual novel jam

Як CD Projekt RED допомагає українцям через фонд Сергія Притули

cd projekt red

Короткі враження від Оновлення 2.0 для Cyberpunk 2077 (і української локалізації)

Epic Games

Адам Смешер | ЛОР гри Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 09 14 162645

Netflix нарешті змогли? Огляд адаптації One Piece

luffy

У Steam можна безкоштовно зіграти у вечірковий блокбастер Ultimate Chicken Horse

Ultimate Chicken Horse

Відомі ігрові компанії креативно привітали Bethesda з релізом Starfield

старфілд хало

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: