web analytics

Короткі враження від Оновлення 2.0 для Cyberpunk 2077 (і української локалізації)

Наступного тижня Cyberpunk 2077 отримає Оновлення 2.0 — величезний безкоштовний апдейт, який дасть вам не одну причину вкотре перепройти гру, навіть якщо ви не придбали доповнення Phantom Liberty («Ілюзія свободи»), у якому нового контенту буде ще більше.

Я вже мав змогу ознайомитися з вмістом оновлення й DLC, але докладніше розповісти й показати щось зможу теж лише наступного тижня. Тому поки що лише короткі враження.

Отож, найголовніше, що з’явиться в Оновленні 2.0 — українська локалізація базової гри. На відміну від багатьох інших перекладених ігор, CDPR ретельно контролювали весь процес і вклали чимало часу-сил-коштів у перевірку й тестування локалізації, що помітно відразу. Тобто тут нічого не спишеш на чиюсь самодіяльність — усі терміни, назви тощо потрапили до гри лише після погодження з розробниками.

До всього, це якраз той сетинг, де простяцька мова, сленг, жаргон і матючиння пасують якнайкраще. Тому так, є сенс перепройти гру бодай для того, щоб оцінити українську локалізацію. Поки що можу показати лише скріншот головного меню, все інше буде згодом.

Стосовно іншого, то перероблена система умінь тепер дійсно більше впливає сам ґеймплей, даючи нам більше нових можливостей, а не просто якісь пасивки чи збільшення стаків активних здібностей. Незалжено від того, полюбляєте ви відкритий бій чи стелс і хакінг, однозначно стало краще всім.

До речі, зі зміною дерева прогресії також переробили й стаміну — тепер вона не витрачається на біг, зате її зменшує стрільба. Для пістолелів і дрібної малокаліберки витрати дуже незначні, що не створює жодного дискомфорту, але що більшу й потужнішу зброю ви тримаєте в руках, то швидше вичерпуватиметься стаміна. Бо попри все залізо в тілі, ви все ж є людиною, і далеко не найсильнішою.

Так само й показник броні тепер перенесли з одягу на ваші кібервироби. Тобто тепер узагалі можна зі самого початку йти у фешн-ґейм і взагалі не перейматися тим, що вам доведеться вдягнути щось некрасиве.

Ну а стосовно оновленої поліції та «транспортної» боївки, то вони дуже гарно показують себе в парі, коли справа доходить до погоні. Бо так, тепер це справді погоня, а не те, що було раніше — від’їхав на пів кілометра, і про тебе всі забули. Утім, до повноцінних вуличних боїв краще з ними не доводити — тепер на нас дійсно влаштують мегаоблаву, надсилаючи щоразу потужніші загони, а з покращеним ШІ ворогів у бою вже на нормальній складності дуже непереливки, поки не маєш якого 20-го рівня й дорогого спорядження.


Оновлення 2.0 стане доступне всім власникам базової гри 21 вересня. Але докладний опис функціоналу Оновлення 2.0 (а заодно й огляд «Ілюзії свободи») з’явиться на PlayUA днем раніше ;)

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Рейчі Бартмосс | Лор Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

cyber rachy

Як Cyberpunk 2077 змушує полюбити життя (Фентезя UA)

ВСЕ ПОВ’ЯЗАНО

У GOG можна безкоштовно забрати The First Templar — Special Edition

The First Templar

У Steam безкоштовно роздають 3 DLC для Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

Підтримай збір PlayUA — отримай S.T.A.L.K.E.R. 2, кулінарну книгу TES, комікс Cyberpunk

PlayUA

Розпочався Літній розпродаж у Steam

Steamworld Heist 2 матиме офіційну українську локалізацію

steamworld heist 2

Українські розробники матимуть окремий павільйон на Gamescom 2024

1gamescom 2023